Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Grill z pokrywą

( ilość produktów: 2 )

Pierwsze cieplejsze dni to co roku sygnał do rozpoczęcia sezonu grillowego. Zanim jednak zaprosimy gości na pierwsze w sezonie grillowanie czas wybrać odpowiedni sprzęt. Wybór właściwego grilla to wbrew pozorom wcale nie takie proste zadanie. Różnorodność modeli może przyprawić o zawrót głowy i trzeba się dobrze zastanowić, jaki grill wybrać dla siebie. Zapraszamy po grille z pokrywą, które cieszą się coraz większą popularnością.

Grill z pokrywą – gwarancja najlepszych potraw

W naszym sklepie znajdziesz grille z pokrywą w wielu różnych wersjach. Mamy żeliwne grille okrągłe z pokrywą oraz duże grille prostokątne, dla osób, które chcą grillować wiele potraw jednocześnie. Grille z pokrywą są cenione przez prawdziwych koneserów grillowania, gdyż pozwalają wykorzystać zamknięty obieg powietrza i przygotować na grillu bardziej wymagające potrawy. Grille z pokrywą doskonale sprawdzają się do przygotowywania większych kawałków mięsa, które wymagają dłuższego pieczenia. Dzięki zamkniętej pokrywie wykorzystuje się zamknięty obieg ciepłego powietrza, jak w piecu konwekcyjnym, co pozwala na równomierne podgrzewanie potrawy.

Grill z pokrywą – używaj niezależnie od pogody

Grill z pokrywą, poza wspomnianymi wyżej walorami użytkowymi związanymi z gotowaniem, ma również walory użytkowe związane z polską kapryśną aurą. Zamknięta pokrywa grilla pozwala grillować nawet w warunkach trudnych, gdy wieje mocny wiatr lub pada deszcz. Dzięki pokrywie pogoda nie zmusza nas do zmiany planów i umożliwia zakończenie grillowania nawet wtedy, gdy warunki pogodowe się zmieniają. Zapraszamy do przejrzenia oferty grillów z pokrywą, które są dostępne w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz grill, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb. Część z oferowanych grilli to grille z kółkami, dzięki czemu można je w łatwy sposób przestawiać w pożądane miejsce. Na czas użytkowania można je ustawić tam, gdzie najwygodniej będzie można z nich korzystać, a po zakończonej imprezie przestawić do szopy, komórki czy składzika. Dzięki tej dodatkowej funkcji grille z pokrywą i kółkami są niezastąpione w każdym domu. Nie zwlekaj, lecz zamów wybrany przez siebie już dziś!

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel