Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Grillejednorazowe

( ilość produktów: 1 )

Wspólna zabawa, aromatyczne zapachy, no i ten smak… Nie da się zaprzeczyć, że wszyscy uwielbiamy grillowanie. Aby przygotowanie potraw było maksymalnie łatwe i smaczne, warto zainwestować w odpowiedni grill. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę grilli jednorazowych, które przydadzą się zwłaszcza miłośnikom wszystkich wypadów za miasto.

Grill jednorazowy – poznaj jego zalety

Największą zaletą grilli jednorazowych bez wątpienia jest ich łatwość w transporcie. Są one bardzo lekkie, dzięki czemu podniesie je nawet dziecko (czego oczywiście nie zalecamy). Fakt, że są rozkładane ułatwi ich przewożenie – bez problemu zmieszczą się w bagażniku, nawet pełnym toreb czy walizek. Zapewniamy, że ich montaż także nie przysporzy najmniejszych trudności. Nie musisz się również martwić o ich stabilność – pod tym względem dorównują tradycyjnym grillom. W końcu – przygotowywane na nich potrawy smakują równie pysznie! I wbrew temu na co wskazuje nazwa – z grilli jednorazowych możesz korzystać więcej niż jeden raz. Co więcej, do niektórych zestawów dołączany jest brykiet, rozpałka oraz zapałki. Szczegółowe informacje na temat każdego z grilli znajdziesz w opisach poszczególnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości

Grille jednorazowe i nie tylko, czyli co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów grilli – na tych jednorazowych nasz asortyment się nie kończy. Możesz wybierać pośród tradycyjnych grilli na brykiet, grilli gazowych i elektrycznych, które umożliwią Ci grillowanie bez użycia ognia. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele składane, jak i nieco bardziej masywne, które na stałe wkomponują się w aranżację Twojego ogrodu. Grill na kółkach, a może wiszący? Możesz wybierać do woli. My ręczymy za to, że wszystkie modele pochodzą od sprawdzonych producentów, co jest gwarancją ich funkcjonalności, która idzie w parze z estetycznym wyglądem. Życzymy udanych zakupów i miłego grillowania!

      pixel