Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki i rozpałki do grilla

( ilość produktów: 20 )

Grillowanie to jeden z naszych ulubionych sposobów na spędzanie letnich i wiosennych wieczorów. Nic nie smakuje tak dobrze, jak chrupiące, lekko opieczone potrawy popijane zimnym napojem – a to wszystko na świeżym powietrzu. Szybkie łatwe rozpalenie grilla i czerpanie przyjemności z takich chwil nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie podpałki do grilla. Mamy kilka sposobów na to, by przestać denerwować się podczas rozpalania grilla. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą w naszym sklepie – zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Podpałki do grilla – odkryj ich ofertę w sklepie Rolmarket.pl

Rozpalanie grilla nie musi się już kojarzyć z ogromem dymu i ledwo widocznym żarem, z którego niewiele wynika. Dobra rozpałka do grilla to pewny sukces przy grillowaniu i możliwość uzyskania idealnego żaru, na którym powstaną wspaniałe potrawy. Rodzajów podpałek i rozpałek do grilla jest więcej, niż mógłbyś przypuszczać. Nasz asortyment składa się między innymi z:

● Podpałek w płynie,

● Tradycyjne podpałki w formie łatwopalnych kostek,

● Ekologiczne podpałki, które nie emitują szkodliwych dla środowiska związków,

● A także zapalarki gazowe. Co ważne, za pomocą większości rozpałek wzniecisz ogień nie tylko w grillu, ale także w kominku czy każdym innym palenisku.

Szczegółowe informacje na temat każdej podpałki znajdziesz w jej opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem najlepszego produktu zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie udzielą wskazówek, dzięki którym grillowanie stanie się łatwiejsze i smaczniejsze.

Rozpałka do grilla - wybierz wygodę z Rolmarket

Wśród podpałek do grilla, które dostępne są w naszym sklepie, znajdziesz kilka flagowych propozycji, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Z ich pomocą bez problemu rozpalisz zarówno brykiet, jak i węgiel drzewny. Która podpałka będzie dla Ciebie najlepsza?

Biała podpałka Flambit

Flambit produkuje prostą i skuteczną podpałkę, która składa się z 10 białych kostek. Każda z tych kostek może palić się nawet 10 minut, a to z powodzeniem wystarczy do tego, by rozpalić grilla. Podpałka biała tego typu jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez klientów. Łatwo z niej korzystać i równie łatwo ją przechowywać. Wystarcza na długo i jest bardzo skuteczna.

Zagęszczona bio podpałka Flambit

Stworzona na bazie alkoholu rozpałka do grilla, dzięki której szybko i skutecznie możesz rozpalić węgiel drzewny. Jak wykorzystać taką rozpałkę? Wystarczy skropić nią kostki węgla, a następnie podpalić. Ogień jest na początku dość duży, jednak z czasem staje się coraz mniejszy, w końcu wytwarza się pożądany żar.

Podpałka ekologiczna z wełny drzewnej LUX FIRE

Jest to w pełni ekologiczna rozpałka do grilla, która została wyprodukowana z wełny drzewnej (wiórów), która pochodzi z kilku gatunków drzew. Tworzy ją również żywica naturalna i wosk. Tego typu rozpałka charakteryzuje się przede wszystkim długim czasem palenia, który wynosi od 9 do 12 minut. Przy okazji nie zawiera substancji szkodliwych i nie sprawia, że na węglu tworzy się zbędny osad, który może negatywnie wpływać na smak grillowanych potraw. Ogromnym atutem jest to, że rozpałka pachnie prawdziwym, naturalnym drewnem, co jeszcze lepiej wpływa na smak potraw.

Jakie grille ogrodowe wybierać?

Szeroki wybór grilli na rynku może sprawić, że natrafisz na pewne trudności związane z wyborem odpowiedniego paleniska. Zacznij od zastanowienia się, czy marzy Ci się tradycyjny grill, czy może elektryczny, który nie emituje dymu. Ważne, aby był on wykonany z nierdzewnej stali chromowanej, co spowoduje, że będzie CI on towarzyszyć przez długie lata, a potrawy nie będą przywierać do rusztu. Zwróć również uwagę na to, czy wybrany przez Ciebie model posiada kółka, dzięki którym będziesz mógł wygodnie przewozić go po swojej działce. Z kolei ruszt powinien być wyposażony w drewniany uchwyt, który sprawi, że unikniesz poparzenia rąk podczas jego przestawiania.

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel