Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki i rozpałki do grilla

( ilość produktów: 23 )

Grillowanie to jeden z naszych ulubionych sposobów na spędzanie letnich i wiosennych wieczorów. Nic nie smakuje tak dobrze, jak chrupiące mięso popijane zimnym napojem – a to wszystko na świeżym powietrzu. Szybkie łatwe rozpalenie grilla i czerpanie przyjemności z takich chwil nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie podpałki i rozpałki do grilla. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą w naszym sklepie – zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Podpałki i rozpałki do grilla – odkryj ich ofertę w sklepie Rolmarket.pl

Rodzajów podpałek i rozpałek do grilla jest więcej, niż mógłbyś przypuszczać. Nasz asortyment składa się między innymi z:

● Podpałek w płynie,

● Tradycyjne podpałki w formie łatwopalnych kostek,

● Ekologiczne podpałki, które nie emitują szkodliwych dla środowiska związków,

● A także zapalarki gazowe. Co ważne, za pomocą większości rozpałek wzniecisz ogień nie tylko w grillu, ale także w kominku czy każdym innym palenisku.

Szczegółowe informacje na temat każdej podpałki znajdziesz w jej opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem najlepszego produktu zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie udzielą wskazówek, dzięki którym grillowanie stanie się łatwiejsze i smaczniejsze.

Jaki grill ogrodowy wybrać?

Szeroki wybór grilli na rynku może sprawić, że natrafisz na pewne trudności związane z wyborem odpowiedniego paleniska. Zacznij od zastanowienia się, czy marzy Ci się tradycyjny grill, czy może elektryczny, który nie emituje dymu. Ważne, aby był on wykonany z nierdzewnej stali chromowanej, co spowoduje, że będzie CI on towarzyszyć przez długie lata, a potrawy nie będą przywierać do rusztu. Zwróć również uwagę na to, czy wybrany przez Ciebie model posiada kółka, dzięki którym będziesz mógł wygodnie przewozić go po swojej działce. Z kolei ruszt powinien być wyposażony w drewniany uchwyt, który sprawi, że unikniesz poparzenia rąk podczas jego przestawiania. Życzymy udanych zakupów i miłego grillowania!

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel