Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Szczypce do grilla

( ilość produktów: 5 )

Wspólne grillowanie to bardzo dobry sposób na przyjemne spędzanie letnich weekendowych wieczorów. Warunkiem udanej imprezy jest dobre towarzystwo, smakołyki na stole i grill, który pomoże je przygotować. Aby grillowanie było wygodne nie wystarczy jednak sam grill, ale potrzebne są również akcesoria do grilla, a wśród nich najważniejsze są szczypce do grilla.

Szczypce do grilla – niezbędne w trakcie grillowania

Przygotowując potrawy na grillu musimy je nakładać, obracać, przesuwać, by sprawdzić, czy są już gotowe do jedzenia. Ruszt grilla jest bardzo gorący, dlatego robienie tego zwyczajnym widelcem jest nie tylko bardzo niewygodne, ale grozi również dotkliwym poparzeniem. Zdecydowanie lepiej sięgną po szczypce do grilla, które w tej roli sprawdzą się doskonale. Szczypce do grilla dostępne w naszym sklepie wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Uchwyty, za które należy je trzymać są drewniane lub z innego materiału, który nie przewodzi ciepła a tym samym chroni ręce przed poparzeniem. Różny kształt końcówek szczypców pozwala dobrać takie, którymi najwygodniej będzie nam operować w trakcie obracania potraw. Jedni wolą końcówki płaskie, inni z zębami jak widelce, a wybór może być również uzależniony od potraw, jakie będziemy grillować. Jeśli będziemy grillować zarówno kiełbasy, mięsiwa jak i warzywa, to być może warto zaopatrzyć się w kilka różnych rodzajów szczypców do grilla, bo każda z tych potraw może wymagać innego traktowania. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup kompletu akcesoriów do grilla, w której oprócz szczypców znajdą się również inne użyteczne akcesoria przydatne podczas grillowania.

Zestawy ze szczypcami – pomysł na prezent

Zestaw akcesoriów grillowych, w którym znajdują się m.in. szczypce do grilla to również świetny pomysł na prezent. Jeśli wiesz, że osoba, dla której szukasz prezentu lubi grillować lub właśnie wybierasz się do znajomych na oblewanie ich nowego domu, to taki komplet do grilla może być strzałem w dziesiątkę. Obejrzyj ofertę szczypców do grilla dostępną w naszym sklepie i wybierz te, które podobają Ci się najbardziej.

      pixel