Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Karmniki dla ptaków

( ilość produktów: 24 )

Zima to trudny czas dla ptaków, dlatego wiele osób decyduje się na ich dokarmianie. Często na naszych osiedlach czy przy naszych domach widzimy skrzydlatych gości. Pomieszkują na naszym balkonie czy w ogrodzie. Na sercu leży Ci dokarmianie ptaków? W takim potrzebny Ci będzie odpowiedni karmnik dla ptaków. W naszym sklepie oferujemy wiele produktów tego typu, więc z pewnością znajdziesz karmnik dla ptaków dopasowany do Twoich potrzeb. 

Jak wybrać odpowiedni karmnik dla ptaków?

Chcesz zamontować karmnik obok mieszkania, ale zastanawiasz się, jaki wybrać? Musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Po pierwsze - jakie ptaki będą odwiedzały Twój karmnik? To ważne przede wszystkim dlatego, że musisz odpasować wielkość karmnika do gatunku ptaków, szczególnie ich wielkości. Inne karmniki dla ptaków będą dobre dla sikorek, wróbli i gili, a inne dla srok czy szpaków. Te drugie mogłyby się nie zmieścić w małej dziupli. 

Po drugie - gdzie chcesz zamontować karmnik? Możliwości masz mnóstwo - balkon, taras czy przydomowy ogród. Pamiętaj jednak, by wybierać takie miejsce, do którego zarówno Ty, jak i Twoi skrzydlaci towarzysze będziecie mieli wygodny dostęp. Naturalnie do ogrodu pasowały będą inne budki karmnikowe, a na powierzchnię balkonu czy tarasu inne. 

Jakie karmniki dla ptaków mamy w ofercie?

Nasz sklep w tej kategorii oferuje kilka rodzajów karmników. Pierwszym z nich są te wykonane z naturalnych materiałów, czyli drewniane. Posiadamy takie wykonane z jasnego drewna sosnowego, ale też taki domek wykonany z drewna malowanego na uroczy biało-różowy lub biało-miętowy kolor. Ta druga opcja spodoba się na przykład małym dziewczynkom, które chcą pomagać ptakom w okresie zimowym. 

Drugim typem są te nowoczesne karmniki z tworzywa sztucznego, które pomogą przetrwać ptakom najzimniejszy czas w Twoim ogrodzie. Mają one kształt tuby z przykryciem i rączką. Tego rodzaju karmniki często są wybierane przez wielu ludzi ze względu na swoją funkcjonalność. Można je powiesić w dowolnym miejscu, na przykład na gałęzi, a dlatego, że są transparentne, łatwo możesz kontrolować ilość karmy. Ptaki z łatwością wybiorą sobie ziarno z takiego karmnika, dzięki małym otworkom i drążkom. Tę kategorię produktów polecamy także dla osób, które cenią sobie wygodę. Plastikowe karmniki łatwo utrzymać w czystości i są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Do ich zdjęcia nie potrzebujesz specjalnych narzędzi., więc z łatwością też przeniesiesz je z miejsca na miejsce. 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "karmy i karmniki dla ptaków":

 

Zobacz też:

    pixel