Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kompostowniki ogrodowe

( ilość produktów: 25 )

Kompostownik - najlepszy sposób przetwarzania odpadów organicznych

Kompostownik to pojemnik, który służy do kompostowania czyli przetwarzania resztek biodegradowalnych na naturalny nawóz, doskonały dla wszystkich roślin w ogrodzie. Może być on wykonany z różnych materiałów, ale najpopularniejsze się kompostowniki plastikowe i kompostowniki drewniane. Ich konstrukcja sprawia, że resztki warzyw i owoców, skorupki jaj i inne resztki organiczne mają odpowiedni dopływ powietrza, co wspiera proces rozkładu. Dobre kompostowniki ogrodowe są również wyposażone w pokrywę, która chroni wnętrze kompostownika przed wiatrem, mrozem i deszczem, dzięki czemu niesprzyjające warunki atmosferyczne nie zaburzają procesu rozkładu.

Kompostowniki z tworzywa sztucznego o różnej pojemności

Kompostowniki są wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne na mróz. Mają one różną pojemność, dzięki czemu możesz dopasować ich wymiary do miejsca i wielkości ogrodu, jaki posiadasz. Właścicielom dużych ogrodów, którzy mają duże potrzeby związane z kompostowaniem polecamy dużą pojemność, np. 1200 lub 1600 litrów. Składa się on z kilku segmentów, który ułatwia kompostowanie odpadów i umożliwia podział na kompost o różnym stadium rozkładu. Bez problemu pomieści on skoszoną trawę, liście z drzew i inny materiał organiczny, który pomoże stworzyć kompost bogaty w składniki odżywcze.

Wybierając kompostownik dla siebie zwróć uwagę na jego pojemność oraz wymiary czyli wysokość, długość i szerokość. Zastanów się, jaka wielkość będzie odpowiednia dla Twojego ogrodu i jaka ilość nawozu będzie dla Ciebie wystarczająca. Zamów go już dziś, a następnie przekonaj się, że łatwy w montażu kompostownik to najlepszy sposób na to, by składować odpady organiczne i przetwarzać je na nawozy najwyższej jakości. Dzięki niemu Twoje rośliny zaczną się pięknie rozwijać, Twój ogród będzie wyglądał doskonale, a Ty dołączysz do osób, którym nieobojętny jest los naszej planety.

      pixel