Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Preparaty do kompostownika

( ilość produktów: 9 )

Kompostowanie czyli przerabianie odpadów organicznych na nawóz organiczny staje się coraz popularniejsze. Kompostowniki stawiane są w niemal każdym przydomowym ogrodzie, a biodegradacja resztek organicznych staje się małą cegiełką dokładaną do troski o naszą planetę. Decydując się na kompostowanie warto kupić preparat do kompostowania, który znacząco przyspiesza ten proces. Zobacz, jakie preparaty do kompostowania znajdziesz w naszym sklepie.

Aktywator do kompostowania - szybszy rozkład odpadów

Resztki organiczne czyli pozostałości roślin, skoszona trawa, opadnięte liście oraz odpady kuchenne poddane kompostowaniu po jakimś czasie zamienią się w nawóz organiczny. Proces kompostowania wymaga jednak sporo czasu, dlatego warto wykorzystać preparat przyspieszający kompostowanie. To aktywator zawierający mikroorganizmy, które wspomagają proces tworzenia kompostu. Ich użycie sprawia, że resztki roślinne ulegają szybszemu rozkładowi, a otrzymany nawóz charakteryzuje się wysokim stopniem żyzności.

Wybór preparatu do kompostowania typu Komposter pozwoli zadbać o wysoką jakość nawozu oraz sprawią, że rozkład będzie przebiegał dużo szybciej i nie będzie emitował nieprzyjemnych zapachów, co ma szczególne znaczenie, jeśli kompostownik znajduje się koło domu.

Preparaty do kompostowania - szybki sposób na dobry kompost

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz produkty, które wspomogą procesy rozkładu bioodpadów renomowanych firm. Kupisz u nas m.in. Komposter marki Bros oraz aktywator kompostu Florovit, których skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów. Warto wiedzieć, że są to produkty łatwe w użyciu, którymi posypuje się kompost, a w zależności od produktu polewa się go wodą lub miesza z resztkami organicznymi. Zawartość mikroorganizmów, w tym odpowiednich bakterii sprawia, że tworzenie kompostu znacznie przyspiesza i w ciągu kilku tygodni można otrzymać produkt gotowy do użytku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą aktywatorów kompostu, dzięki którym możesz jeszcze lepiej wykorzystać pozostałe podczas prac kuchennych czy ogrodniczych resztki organiczne. Dzięki nim szybko stworzysz wysokiej jakości kompost, którego zastosowanie z pewnością doskonale wpłynie na wygląd roślin w Twoim ogródku. Zadbaj o swój ogród w najlepszy możliwy sposób. Przejrzyj preparaty do kompostowania dostępne w naszym sklepie, a następnie zamów ten produkt, który najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań.

    pixel