Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kompostowniki metalowe

( ilość produktów: 1 )

Biodegradacja odpadów to jeden z najlepszych sposobów, by uzyskać dobrej jakości naturalny nawóz. Można go wykorzystywać w ogrodzie ozdobnym i warzywnym, a składniki odżywcze w nim zawarte mają doskonały wpływ na rozwój roślin. Zanim jednak odpady zostaną przetworzone potrzebny jest czas i odpowiedni pojemnik, w którym będzie można przeprowadzić kompostowanie. Zobacz, jaki kompostownik metalowy znajdziesz w naszym sklepie.

Kompostownik metalowy - lekka konstrukcja

Kompostowanie można przeprowadzać w różnych warunkach, stosując kompostowniki różnego rodzaju. W tej kategorii znajdziesz kompostownik z metalu, który wyróżnia lekka konstrukcja. Wykonany jest on z powlekanej siatki stalowej, dzięki czemu zapewnia dobry przepływ powietrza i umożliwia rozkład odpadów organicznych. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne oraz wydzielanie w trakcie procesu kompostowania substancje, dzięki czemu metalowy kompostownik jest trwały i przez długi czas dobrze będzie spełniał swoją funkcję.

Kompostownik ten jest prosty w montażu, a jego duża pojemność (600 litrów) sprawia, że doskonale nadaje się do przechowywania skoszonej trawy, liści, organicznych resztek kuchennych czy inny bioodpadów. Otwieranie jednej ze ścianek pozwala na łatwe mieszanie kompostu oraz wyciąganie gotowego nawozu. Dzięki temu nie trzeba dostawać się do kompostownika z góry, ale można otworzyć jedną ze ścianek, co wystarczy do wykonania mieszania lub opróżnienie kompostownika.

Kompostownik - przydatny w każdym ogrodzie

Dzięki lekkiej ażurowej konstrukcji, kompostownik ten można ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie, a jego ciemnozielony kolor sprawia, że nie rzuca się on za bardzo w oczy. Idealnie sprawdzi się zatem w każdym ogrodzie, niezależnie od tego, czy jest to niewielki ogródek przydomowy, czy duży ogród otaczający rezydencję.

Polecamy przyjrzeć się bliżej kompostownikom dostępnym w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w nich produkty, których pojemność oraz wysokość i szerokość będzie pasować idealnie do ilości miejsca w Twoim ogrodzie. Posiadając kompostownik będziesz mógł przetwarzać odpady biodegradowalne, a wykorzystując je w formie nawozu będziesz mieć pewność, że wszystkie rośliny w Twoim ogrodzie mają dostęp do najlepszych składników odżywczych. Wykorzystując kompostownik dbasz o środowisko i wpisujesz swoje działania w modny i dobry dla środowiska trend zero waste. Wybierz pojemnik na kompost dla siebie i zacznij produkować naturalny nawóz.

      pixel