Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kompostowniki segmentowe

( ilość produktów: 18 )

Robienie kompostu we własnym zakresie staje się coraz modniejsze. To działanie, dzięki któremu można nie tylko przeprowadzić biodegradację odpadów gospodarczych, ale również świetny sposób na uzyskanie naturalnego nawozu. Robienie kompostu wymaga jednak odpowiednich warunków, dlatego do tego celu warto wykorzystać kompostownik segmentowy.

Kompostownik segmentowy - idealny do ogrodu przydomowego

Kompostownik z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne to idealne rozwiązanie do ogrodu każdego rodzaju. Składa się on z kilku pojemników o podobnej wielkości, które łącznie mają pojemność 1200l. Czarny lub zielony kolor kompostownika sprawia, że jest on niemal niewidoczny w ogrodzie, gdyż doskonale wtapia się w tło.

Kompostownik segmentowy to odporny na warunki atmosferyczne kompostownik, który składa się z kilku segmentów. Taki modułowy system budowy sprawia, że można mieć kompost o różnym stopniu rozkładu i dzięki temu można wykorzystywać już gotowy nawóz własny doskonałej jakości oraz jednocześnie w kolejnym pojemniku rozpoczynać produkcję kolejnej porcji. Duża pojemność każdego z segmentów sprawia, że zmieści się w nim duża ilość skoszonej trawy, opadłych liści czy inne resztki organiczne.

Kompostownik segmentowy - prosta konstrukcja i łatwy montaż

Kompostownik segmentowy jest łatwy w montażu i każdy z pewnością świetnie poradzi sobie z tym zadaniem. Nie trzeba mieć ani specjalnych narzędzi ani umiejętności, gdyż prosty montaż pozwoli na szybkie połączenie wszystkich segmentów w jedną całość. Przyjazna forma produktu sprawia, że jego wykorzystanie pozwala zadbać o odpowiednią symbiozę ze środowiskiem i w przydomowym ogrodzie skorzystać z bioodpadów przetworzonych na czysty kompost.

Każdy segment jest zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić przepływ powietrza, a tym samym umożliwić dobre warunki do rozkładu resztek organicznych. Dodatkowo wyposażony jest on w pokrywę, która chroni zawartość pojemnika przed deszczem i zapewnia dobre warunki wewnątrz pojemnika. Pokrywa chroni również wnętrze przed nadmiernym wychłodzeniem, co pozwala zachować ciągłość procesu kompostowania również w trakcie zimy.

W naszym sklepie znajdziesz pojemniki do kompostowania o różnej pojemności, 800l, 1200l, a nawet większej, dzięki czemu dopasujesz jego wielkość do swoich potrzeb. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz kompostownik o pojemności najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb.

      pixel