Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podstawki pod parasol

( ilość produktów: 2 )

Pogoda w letnie dni w Polsce potrafi zmieniać się bardzo szybko, a niskie temperatury i ulewne kilkudniowe deszcze mogą nagle zamieniać się w upały rodem z tropików. Na taką sytuację warto być dobrze przygotowanym i mieć pod ręką dobry parasol przeciwsłoneczny. Nie uchroni on nas jednak w pełni, gdy nie będzie stał stabilnie, dlatego nie mniej ważna jest dobry stojak. Zobacz, jakie podstawy pod parasole ogrodowe znajdziesz w naszym sklepie.

Podstawa pod parasol ogrodowy - potrzebna w każdym ogrodzie

Podstawy do trzymania parasola to urządzenia dzięki którym parasole stoją i mogą dobrze pełnić swoją funkcję. Dobra podstawa musi być zatem ciężka, żeby zapewnić stabilność dużej czaszy parasola i uchronić go przed przewróceniem. Można oczywiście próbować stabilizować parasole domowymi sposobami, ale najwygodniej jest skorzystać z gotowej podstawy.

Może być ona wykonana z tworzywa sztucznego lub kamienia. Ta pierwsza jest pusta w środku i dość lekka, ale po wybraniu miejsca do montażu parasola należy ją napełnić wodą lub piaskiem. Dzięki temu będzie ciężka i doskonale się sprawdzi w roli podstawy parasola. Podstawa kamienna nie wymaga dodatkowych obciążeń, gdyż ze względu na materiał, z którego została ona wykonana, jest już bardzo ciężka.

Osoby, które chcą skorzystać z parasola na trawniku, powinien zainteresować stojak, który wbija się w grunt. Dzięki ostrej końcówce można dość łatwo wbić go na żądaną głębokość, a po wykonaniu tej pracy można wstawić do niego parasol ogrodowy.

Podstawy pod parasol - wybierz model dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz podstawy do parasoli ogrodowych różnego rodzaju. Są wśród nich zarówno podstawy plastikowe, jak kamienne. Znajdą się również podstawy metalowe, które wbija się w grunt. Wybór zależy przede wszystkim od tego, gdzie będą stać meble ogrodowe, bo to właśnie w ich otoczeniu najchętniej stawiamy osłony przeciwsłoneczne.

W sytuacji, gdy kącik wypoczynkowy znajduje się na twardym gruncie, to warto wybrać ciężkie podstawy, które będą dobrze stabilizować rozłożony parasol. Z kolei w sytuacji, gdy mamy w planie odpoczywać bliżej natury, to dobrze jest zdecydować się na podstawę wbijaną w grunt, która jest łatwa w montażu a jednocześnie solidna i stabilna.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty podstaw parasolowych. Wybierz jedną z nich i spraw, by Twój ogród był chroniony przed nadmiernym nasłonecznieniem podczas upałów tropikalnych.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "meble ogrodowe" :

    pixel