Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Narzędzia ogrodnicze Fiskars

( ilość produktów: 77 )

Fiskars to marka narzędzi ogrodniczych, która jest od lat znana profesjonalnym ogrodnikom. Po narzędzia marki Fiskars chętnie sięgają również ogrodnicy amatorzy, którzy cenią sobie ich trwałość oraz ergonomię, która znacząco ułatwia prace ogrodnicze. W sklepie Rolmarket znajdziesz narzędzia ogrodnicze Fiskars różnego rodzaju.

Narzędzia ogrodnicze Fiskars – wygodne i niezawodne

Projektowanie narzędzi ogrodniczych Fiskars to proces, w który włączeni są nie tylko inżynierowie, ale również praktycy. Zanim produkt trafi do sklepu testowane są kolejne rozwiązania techniczne, dzięki którym narzędzia Fiskars są wygodniejsze w użytkowaniu. Czasem wynika to z niespotykanej gdzie indziej konstrukcji rączek od sekatora, a czasem ze sposobu ustawienia jego noży względem siebie czy wysokości lub kształtu trzonka łopaty. Fiskars dowodzi, że nawet najmniejszy detal może mieć wpływ na wygodę użytkowania i nie boi się wdrażać innowacyjnych rozwiązań. To dzięki nim sekatory, siekiery, szpadle i łopaty oraz inne narzędzia ręczne są tak wygodne w użytkowaniu.

Marka Fiskars jest znana nie tylko z innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na ergonomię użytkowania, ale również z wysokiej jakości produkowanych narzędzi. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości stali i innych materiałów, które cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. To dlatego narzędzia FIskars mogą być używane latami i nie będzie na nich widać zużycia, podczas gdy inne narzędzia mogą stać się niezdatne do użytku już po kilkukrotnym zastosowaniu.

Narzędzia ogrodnicze Fiskars – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz małe narzędzia ogrodnicze Fiskars, takie jak łopatki, pazurki, kopaczki czy sekatory. Możesz również wybrać szpadle i łopaty, różniące się pomiędzy sobą wielkością oraz kształtem, dopasowując wybór do prac, przy których łopata będzie potrzebna. Oprócz tego możesz wybrać widły, grabie do liści, siekiery, piły różnego rodzaju oraz wiele innych narzędzi, których nie sposób tutaj wszystkich wymienić. Mimo takiej różnorodności łączy je jedno – są one bardzo trwałe i wygodne w użytkowaniu, więc raz zaopatrując swój składzik narzędzi ogrodniczych w narzędzia Fiskars, będziesz mógł z nich korzystać przez bardzo długi czas. Przejrzyj ofertę dostępnych w naszym sklepie narzędzi ogrodniczych Fiskars i wybierz produkty, które pomogą Ci zadbać o ogród.

pixel