Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Narzędzia ogrodnicze Gardena

( ilość produktów: 12 )

Dobre narzędzia ogrodnicze to niezbędne wyposażenie każdego ogrodnika. Bez nich wykonywanie prac ogrodniczych, takich jak sadzenie, grabienie czy przycinanie będzie utrudnione, co może powodować zniechęcenie do prac ogrodniczych. Aby tego uniknąć proponujemy narzędzia ogrodnicze Gardena, które od lat należą do najlepszych.

Narzędzia ogrodnicze Gardena – komfort użytkowania

Jeśli zapytamy ogrodnika, jakie cechy powinny mieć dobre narzędzia ogrodnicze, to z pewnością odpowie nam, że mają być wygodne w użytkowaniu, trwałe i niezawodne. Tępa piła czy sekator, wyginająca się łopata czy nożyce do trawy, które wymagają użycia dużej siły na pewno nie sprawdzą się w tej roli. Tu potrzebne są mocne ostrza, które nie stępią się na pierwszym sęku, wytrzymałe trzonki czy wygodne uchwyty, które będą zaprojektowane zgodnie z ergonomią ich użytkowania. Te wszystkie cechy doskonale pasują do narzędzi Gardena, które cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalnych ogrodników.

Narzędzia ogrodnicze Gardena – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz narzędzia ogrodnicze Gardena różnego rodzaju. Są wśród nich małe narzędzia ogrodnicze, takie jak łopatki, widełki, sekatory, zarówno te małe, jak i większe, dające możliwość przycinania gałęzi o większej grubości. Gardena oferuje nie tylko narzędzia ręczne, ale również elektryczne, jak choćby wykaszarka czy nożyce akumulatorowe. Z ich pomocą można usunąć trawę i chwasty rosnące przy krawężnikach, klombach czy rabatach, a więc w miejscach, do których kosiarka nie da rady dotrzeć.

Warto zauważyć, że wiele narzędzi Gardena może pełnić tę samą funkcję, a od Ciebie zależy, czy to przycinania gałęzi wybierzesz mały sekator ręczny, który mieści się w jednej dłoni czy może sekator z dłuższymi trzonkami, który obsługuje się oburącz. Do wycinania trawy również możesz wybrać ręczne nożyce, jak i wykaszarkę czy nożyce akumulatorowe. Wszystkie dadzą podobny efekt, a od Ciebie zależy, które narzędzie będzie dla Ciebie wygodniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta narzędzi ogrodniczych Gardena. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich takie, które będą służyć Ci pomocą przy pracach w ogrodzie. Dzięki nim Twój ogród stanie się zadbany i ładny, a Ty z dumą będziesz obserwować efekty swojej pracy. Przejrzyj dostępne w Rolmarket.pl narzędzia Gardena i wybierz te, które pomogą Ci w pielęgnacji Twojego ogrodu.

      pixel