Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Narzędzia elektryczne

( ilość produktów: 2 )

Prowadzenie ogrodu wymaga skompletowania całego zestawu narzędzi, które usprawnią prace ogrodowe i przyczynią się do pięknego wyglądu Twoich roślin. Dzięki produktom oferowanym przez sklep internetowy Rolmarket.pl wyposażysz swój warsztat we wszystkie niezbędne sprzęty.  Wybierając je, kieruj się swoimi potrzebami, możliwościami finansowymi i oczywiście jakością danego urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodowych urządzeń elektrycznych pochodzących od uznanych i doświadczonych producentów.

Jakie narzędzia elektryczne są niezbędne w ogrodzie?

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz szeroki wybór ogrodowego sprzętu elektrycznego. Pamiętaj, że dobre narzędzia to te, które są trwałe, ergonomiczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechujących się wytrzymałością i odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Podstawowym narzędziem elektrycznym, które powinno znaleźć się w każdym ogrodzie jest kosiarka, umożliwiająca szybkie i sprawne skracanie trawy. Równie przydatna jest podkaszarka żyłkowa, za pomocą której w łatwy sposób przytniesz brzegi trawnika. Jeżeli o trawie mowa, warto wspomnieć o elektrycznych nożycach oraz sekatorach służących do jej przycinania. Praca z elektrycznymi odpowiednikami tradycyjnych narzędzi przez wiele osób uznawana jest za przyjemniejszą i wygodniejszą. Przydatne mogą także okazać się elektryczne pompy służące do wybierania wody z niewielkich zbiorników (studni, oczek wodnych itd.). W ofercie naszego sklepu znajdziesz też przenośne grzejniki elektryczne, które ogrzeją pomieszczenia gospodarcze.

Narzędzia elektryczne ogrodowe: używanie i pielęgnacja

Elektronarzędzia ogrodnicze przydadzą się w wielu pracach ogrodowych: koszeniu i przycinaniu trawy, skracaniu gałązek drzew i krzewów, filtrowaniu i pompowaniu wody w oczku wodnym i wielu, wielu innych. Ich właściwe użytkowanie pozwoli na stworzenie pięknego ogrodu, w którym każdy będzie chciał przebywać. O wszystkie narzędzia należy odpowiednio dbać, a te elektryczne z oczywistych względów wymagają szczególnej pielęgnacji. Tępe narzędzia mogą np. uszkodzić pędy roślin, co zahamuje ich dalszy wzrost. Dlatego musisz pamiętać o regularnym ostrzeniu urządzeń służących do przycinania trawy, krzewów oraz drzew. Nie zapominaj również o stosowaniu specjalnych smarów, które zapobiegną powstawaniu rdzy na ostrzach. Oczywiście podstawą pielęgnacji jest zachowanie czystości – oczyszczaj narzędzia po każdym użyciu, a raz na jakiś czas przeprowadzaj gruntowne mycie z użyciem specjalnych środków. Pamiętaj o tym, że narzędzia nie powinny mieć kontaktu z wilgocią, dlatego trzymaj je w suchym i ciepłym miejscu.

      pixel