Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Narzędzia ręczne do drewna

( ilość produktów: 3 )

Przycinanie gałęzi, wycinanie niewielkich drzew czy rąbanie drewna to tylko kilka z prac ogrodniczych, które wymagają odpowiedniego sprzętu. Im lepiej dobierzemy narzędzia do rodzaju wykonywanej pracy, tym szybciej i lepiej będziemy mogli cieszyć się, że prace zostały już wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych do drewna, które są dostępne w naszym sklepie.

Narzędzia ręczne do drewna – piły, siekiery

Każdy, kto kiedykolwiek przycinał krzewy, drzewa lub rąbał drewno z pewnością powie, że są dwa główne czynniki, które mogą pomóc lub zniweczyć efekty wykonywanej pracy. Należą do nich odpowiedni wybór narzędzi do rodzaju pracy, która ma zostać wykonana oraz ich jakość. Szybciej i wygodniej będzie wyciąć cienką gałązkę sekatorem niż piłą, ale już grubsza gałąź może wymagać użycia siekiery.

Dobrze wykonana praca wymaga również odpowiednio zaostrzonego ostrza oraz wygodnego uchwytu, który umożliwia pewny chwyt. Ważna jest również ergonomia czyli m.in. kształt ostrza czy trzonków, co ma szczególne znaczenie w przypadku piły i siekiery. Im lepiej wyprofilowane ostrze i wygodniejszy trzonek, tym mniej siły trzeba włożyć w wykonanie pracy.

Narzędzia ręczne do drewna – szeroki wybór modeli i producentów

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli narzędzi ręcznych do drewna. Są wśród nich narzędzia uznanych producentów, takich jak Gardena czy Fiskars, jak i innych marek. Różnią się od siebie nie tylko wielkością ostrza i długością trzonka, ale również materiałem, z którego został on wykonany. Znajdziesz u nas siekiery z trzonkiem drewnianym jak i z trzonkiem z włókna szklanego. Wiele z nich jest dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać siekierę, która będzie pasować najlepiej do naszej postury oraz rodzaju prac, które chcemy wykonać z jej pomocą. Przydatne mogą okazać się również kliny do rozłupywania drewna, które ułatwią rąbanie.

Warto zwrócić uwagę również na fakt, że dostępne w naszym sklepie piły ogrodnicze różnią się kształtem i szerokością ostrza oraz rączki. Dzięki temu możesz dobrać piłę odpowiednio do celu, w którym ma ona zostać użyta. Są wśród nich zarówno piły do gałęzi, piły kabłąkowe jak i narzędzia pomocnicze, które mogą być przydatne przy wykonywaniu prac związanych z cięciem drewna.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty narzędzi do drewna dostępnych w naszym sklepie Rolmarket.pl. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich narzędzia ręczne do drewna, z pomocą których praca z drewnem stanie się przyjemniejsza i wygodniejsza.

Narzędzia ogrodnicze - zobacz powiązane kategorie:

      pixel