Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Narzędzia ręczne Fiskars

( ilość produktów: 28 )

Nowoczesne technologie usprawniają różne dziedziny naszego życia i nie ominęły również ogrodnictwa. Piły łańcuchowe, kosiarki i wykaszarki przyspieszyły dużą liczbę prac w ogrodzie, ale nadal jest wiele takich, w których niezbędne są narzędzia ręczne. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia ręczne Fiskars, które są znane i cenione od lat.

Narzędzia ręczne Fiskars – najlepsze narzędzia do Twojego ogrodu

Wybór narzędzi ręcznych do ogrodu wymaga zastanowienia się, do czego mają być one wykorzystywane. Nie wystarczy jednak stwierdzić, że będzie to przycinanie gałęzi czy wycinanie trawy z trudnodostępnych miejsc, bo do tego celu można użyć bardzo różnych narzędzi. Do przycinania małych gałązek na krzewach róż dobrze się nadadzą niewielkie sekatory ręczne, które obsługuje się jedną ręką. Dzięki temu drugą ręką można sobie przytrzymać obcinaną gałązkę i uniknąć nieprzyjemnego pokłucia przez kolce. Taki sekator może jednak okazać się niewystarczający do przycinania większych krzewów czy małych drzewek, które mają grubsze gałęzie. W takich sytuacjach lepiej sprawdzi się sekator z dłuższymi trzonkami, który dzięki większej dźwigni pozwoli nam wycinać nawet grubsze gałęzie. Z kolei do przycinania gałęzi na wyższych krzewach sprawdzi się znacznie lepiej sekator na wysięgniku, dzięki któremu nie będzie trzeba korzystać z drabiny.

Podobnie sytuacja wygląda z przycinaniem trawy przy krawężnikach czy rabatach. Jeśli miejsc, w których rośnie trawa jest niewiele, to wystarczą ręczne nożyce do trawy, ale jeśli miejsc takich jest więcej i dodatkowo mamy problem ze schylaniem się, to lepiej wybrać nożyce do trawy z serwo, dzięki którym wykonanie tej pracy będzie znacznie prostsze.

Narzędzia ręczne Fiskars – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór narzędzi ręcznych Fiskars. Są wśród nich siekiery, sekatory, piły, szpadle i łopaty oraz inne narzędzia ręczne, bez których trudno wyobrazić sobie wykonywanie prac ogrodniczych. Wiele z nich występuje w różnych modelach, dzięki czemu możesz dobrać wybrane narzędzie do swoich preferencji oraz prac, które mają być wykonane z jego użyciem. Odpowiednie dobrane narzędzi znacząco podniesie komfort podczas pracy, a dodatkowo przyspieszy jej wykonanie.

Narzędzia ręczne Fiskars są warte uwagi nie tylko ze względu na swoją różnorodność, ale również na jakość wykonania. Są wykonane z trwałej stali szlachetnej i innych materiałów dużej żywotności, dzięki czemu przez długi czas będą służyć bez zarzutu. Jeśli dodamy do tego wysoką ergonomię, która jest wyróżnikiem narzędzi tej marki, to mamy produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Narzędzia ogrodnicze - zobacz powiązane kategorie:

      pixel