Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Narzędzia ręczne Gardena

( ilość produktów: 6 )

Pielęgnacja ogrodu wymaga nie tylko sporo wiedzy, wysiłku i czasu, ale również odpowiednich narzędzi ogrodniczych. Bez sekatora, piły czy łopatki wiele prac ogrodniczych byłoby niemożliwych albo bardzo trudnych do wykonania. Trudno sobie przecież wyobrazić sytuację, gdy cienką gałązkę chcemy wyciąć z pomocą nożyczek. Warto zatem odpowiednio wyposażyć swój ogród np. w narzędzia ręczne Gardena.

Narzędzia ręczne Gardena – doskonały wybór do każdego ogrodu

W każdym, nawet bardzo niewielkim ogrodzie potrzebne są małe narzędzia ogrodnicze, do których należą sekatory, piły, łopatki czy widełki. Z ich pomocą można wycinać niepotrzebne gałązki czy spulchniać ziemię i kopać dołki w celu posadzenia cebulek czy innych niewielkich roślin. Narzędzia te potrafią znacznie ułatwić i przyspieszyć wykonywanie prac ogrodniczych, a to z kolei podnosi radość z wykonywania prac pielęgnacyjnych. Dzięki dobrym narzędziom skupiasz się na tym, co masz zrobić, a narzędzie pomaga Ci szybko i wygodnie zrealizować Twój cel.

Małe narzędzia ogrodnicze sprawdzają się w każdym ogrodzie, niezależnie od tego, jakiej jest on wielkości. Korzystają z nich zarówno posiadacze wielkich kilkuhektarowych siedlisk, jak i właściciele małego kawałka ogrodu w domu w zabudowie segmentowej. W każdym z tych miejsc znajdą się bowiem takie prace ogrodnicze, których nie da się wykonać przy użyciu kosiarki czy piły mechanicznej. Szybciej i wygodniej będzie sięgnąć po małe nożyce do trawy czy sekator ręczny i wykonać potrzebne prace.

Narzędzia ręczne Gardena – wiele różnych modeli

W naszym sklepie znajdziesz narzędzia ręczne Gardena w wielu różnych rodzajach. Nawet takie prace jak przycinanie trawy wokół krawężnika możesz wykonać na wiele różnych sposobów. W zależności od Twoich preferencji możesz do tego wybrać ręczne nożyce do trawy lub nożyce akumulatorowe. Podobnie sytuacja wygląda z przycinaniem gałęzi. Tu również możesz zdecydować się na mały sekator ręczny, piłę ogrodniczą lub sekator z dłuższymi trzonkami. Wybór zależy przede wszystkim od grubości gałęzi, które chcesz wycinać, jak i od Twoich preferencji dotyczących sposobu wykonania tej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą narządzi ręcznych Gardena dostępnych w sklepie Rolmarket.pl. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich narzędzia, dzięki którym z przyjemnością będziesz pielęgnował swój ogród, a efekty Twojej pracy uprzyjemnią czas spędzony w ogrodzie.

Narzędzia ogrodnicze - zobacz powiązane kategorie:

      pixel