Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Grabie aluminiowe

( ilość produktów: 1 )

Dobre narzędzia ogrodnicze to podstawowe wyposażenie każdego przydomowego ogrodu, sadu czy gospodarstwa rolnego. Nie może wśród nich zabraknąć grabi, które mają bardzo szerokie zastosowanie. W tej kategorii znajdziesz grabie aluminiowe, z pomocą których usuniesz jesienne liście, zgrabisz pozostałości trawy czy inne zanieczyszczenia znajdujące się na trawniku. Jednym słowem to narzędzia, które pozwolą Ci zadbać o porządek w Twoim ogrodzie, więc zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie.

Grabie aluminiowe - idealne do liści i trawy

W naszym sklepie znajdziesz grabie aluminiowe, które są lekkie i poręczne, dzięki czemu z ich pomocą możesz wygodnie zgrabić trawę, liście czy inne pozostałości po pracach ogrodowych. W zależności od własnych preferencji i rodzaju prac, do których będziesz ich używać, możesz wybrać grabie z szerokimi płaskimi zębami lub miotło-grabie z możliwością regulacji szerokości grabienia. Dzięki tej opcji możesz regulować nie tylko szerokość grabienia, ale także rozstaw pomiędzy zębami. Im szerzej rozstawisz grabie, tym większe będą odległości między nimi. Możesz zatem zwęzić grabie, jeśli będziesz wymiatać liście z zakamarków pomiędzy krzewami czy innymi roślinami, a rozszerzyć je, gdy będziesz grabić większą otwartą powierzchnię. Możesz je dopasować również do tego, co grabisz i zdecydować się na szerszy rozstaw przy grabieniu liści, a na węższy przy zbieraniu drobnych źdźbeł trawy pozostałych po koszeniu.

Aluminiowy trzonek - lekki i wygodny

Wybierając grabie aluminiowe możesz zwracać uwagę nie tylko na kształt ich głowicy, ale również na trzonek. Trzonek z aluminium jest lekki i trwały, a takie elementy jak gumowania dodatkowo poprawiają komfort w trakcie grabienia. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia marki Fiskars.

Grabie Fiskars to gwarancja jakości i trwałości oraz najlepsza ergonomia podczas grabienia. Wybierając Fiskars - grabie aluminiowe możesz mieć pewność, że wybierasz mercedesa wśród narzędzi ogrodniczych.Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą grabi aluminiowych w naszym sklepie. Zastanów się, do czego będziesz wykorzystywał te grabie najczęściej. Czy będą to Twoje grabie do liścigrabie do trawy czy może mają to być produkty bardziej uniwersalne, które przydadzą się podczas różnych prac porządkowych w ogrodzie. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz model grabi najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i zamów je już dziś!

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel