Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Grabie Fiskars

( ilość produktów: 1 )

Każdy ogrodnik, czy to profesjonalista czy amator, powinien w swojej kolekcji narzędzi ogrodniczych uwzględnić tak podstawowy sprzęt, jakim są grabie. W naszym sklepie znajdziesz produkty od znanego producenta Fiskars, który ceniony jest za wytrzymałość i trwałość swojego asortymentu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która jest dostępna w sklepie Rolmarket.pl

Grabienie - pierwszy krok do zadbanego trawnika

  Po zimie nasze trawniki wymagają szczególnej pielęgnacji - jest to dobry moment na usunięcie suchych liści i odpadów organicznych.  Do takich prac świetnie sprawdzą się grabie wachlarzowe, które dobrze sprawdzają się przed okresem wegetacji roślin. Pamiętaj przy tym, aby ze swoim trawnikiem obchodzić się w miarę możliwości delikatnie, aby nie uszkodzić rosnących na nim roślin i darni. Dostępne u nas produkty, grabie Fiskars, cechują się szerszym rozstawieniem zębów, dzięki czemu ułatwiają pozbywanie się liści. Upewnij się, czy wybrany produkt umożliwi Ci także usuwanie innych roślin, na przykład trawy czy resztek roślinnych.   Kiedy już uporasz się z zalegającymi na trawniku niechcianymi roślinami, możesz zwieńczyć całą czynność przy użyciu innych narzędzi ogrodniczych, jak na przykład szczotki czy miotły.

Dlaczego warto zainwestować w solidne grabie?

  Rola grabi w naszych ogrodach i działkach jest wprost nieoceniona. W końcu przydają nam się w wielu różnych okazjach i porach roku! Jesienią znacznie ułatwiają pozbycie się spadających liści z trawnika, a po zimie umożliwiają doprowadzenie go do ładu. Widać więc, że grabie są narzędziem, po które sięgamy w różnych warunkach, dlatego dobrze jest zainwestować w solidny produkt, który wytrzyma więcej niż jeden sezon.   Porządne grabie pozwolą Ci na utrzymanie porządku w ogródku i na działce, co korzystnie wpłynie na estetykę przestrzeni, na której Tobie, jako ogrodnikowi, bardzo zależy. Dlaczego, oprócz aspektów wizualnych, trzeba to robić? Otóż zalegające liście mogą prowadzić do rozwoju pleśni, a trawa może zacząć gnić.   Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałych narzędzi ogrodniczych, które ułatwią Ci zaprowadzenie ładu i zadbaniu o trawnik o każdej porze roku!

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel