Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Grabie metalowe

( ilość produktów: 6 )

Grabie metalowe

Trudno sobie wyobrazić składzik na narzędzia każdego ogrodnika i rolnika, w którym nie będzie grabi. Jest to jedno z podstawowych narzędzi ogrodniczych, ale szeroki wybór grabi może sprawiać, że nie bardzo wiadomo, który model wybrać. W tej kategorii znajdziesz grabie z metalu, które mają szerokie zastosowanie zarówno jako grabie do liści jak i grabie do trawy. Zobacz, które z nich warto wybrać.

Grabie metalowe - uniwersalne i wygodne

Grabki wykonane z metalu to najbardziej popularne i typowe modele grabi. Wykorzystuje się je do wszelkich prac ogrodowych, począwszy od wyrównywania świeżo przekopanych grządek, poprzez zagarnianie ziemi z wysianymi ziarnami trawy, aż do prac porządkowych czyli usuwania skoszonej trawy, jesiennych liści czy pozostałości po plewieniu.

Grabie ogrodowe różnią się między sobą szerokością, długością oraz rozstawem zębów. W zależności od potrzeb można wybrać grabie do siana, z długimi i wąskimi zębami, które ułatwiają zbieranie siana i jego przewracanie, by trawa mogła lepiej wyschnąć. Można wybrać również miotło-grabie, które idealnie sprawdzają się podczas zbierania liści jesienią. Niektóre z nich mają możliwość regulacji szerokości grabienia, co przydaje się szczególnie wtedy, gdy chcemy wyciągnąć liście z wąskich zakamarków.

Grabie z trzonkiem lub bez

W naszym sklepie możesz znaleźć grabie z trzonkiem lub bez niego. Grabki do trawy są dostępne z trzonkiem o ergonomcznym kształcie (np, grabie Fiskars), które znacznie zmniejszają napięcie mięśni podczas grabienia. Znajdziesz również produkty dopasowane do systemu Quick, które można montować i demontować z pomocą jednego kliknięcia. Wybór tych produktów jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli nie masz wiele miejsca na narzędzia, a chcesz jak najlepiej zadbać o swój ogród używając specjalistycznych narzędzi.

Niektóre z dostępnych w Rolmarket grabi można montować na typowym drewnianym trzonku. Wystarczy wybrać trzonek o odpowiedniej długości, włożyć go w otwór w grabiach, a następnie zamocować z pomocą wkrętu lub gwoździa. Zamontowany w ten sposób będzie służył przez długi czas, a Ty bez przeszkód będziesz mógł zadbać o swój ogród.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą grabi, które są dostępne w naszym sklepie. Wszystkie są produktami najwyższej jakości, a wybór konkretnego modelu zależy przede wszystkim od tego, jakie prace chcesz wykonać z ich pomocą. Dopasuj je do Twoich potrzeb, a potem zamów model grabi najlepszy dla siebie.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel