Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Grabie plastikowe

( ilość produktów: 2 )

Grabie to jedno z narzędzi niezbędnych w każdym ogrodzie, sadzie czy gospodarstwie rolnym. Dzięki nim można wygodnie pozbierać trawę, liście czy wyplewione chwasty. W tej kategorii znajdziesz grabie plastikowe różnego rodzaju, które ułatwią Ci wykonywanie prac ogrodowych.

Grabie do liści i trawy

Wśród grabi plastikowych największą grupę stanowią grabie do lisci. Swoim kształtem przypominają one płaską miotłę i mają dość szerokie zęby. Dzięki temu z ich pomocą można łatwo zebrać liście zalegające na trawniku, a następnie zebrać je do worka czy na taczki. Zęby tych grabi są dość elastyczne, dzięki czemu nie wbijają się one w trawnik, co nie powoduje niepotrzebnych przestojów w trakcie grabienia. Można je wykorzystać nie tylko do zbierania liści, ale również jako grabie do trawy, które przydają się szczególnie po korzystaniu z podkaszarki czy nożyc do trawy.

Grabie z trzonkiem i bez

Niektóre grabie dostępne w naszym sklepie są dostępne z trzonkiem, a inne bez niego. Wybierając model warto zwrócić uwagę nie tylko na to, czy wybrane produkty mają trzonek, ale też jaki jest jego kształt oraz sposób mocowania. Możesz wybrać grabie Fiskars z trzonkiem o ergonomicznym kształcie, które zmniejszają napięcie mięśni wykorzystywanych podczas grabienia. Możesz również zdecydować się na grabie z drewnianym trzonkiem, typowym dla narzędzi ogrodniczych różnego rodzaju. Mamy też grabie z aluminiowym trzonkiem, lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Zbieracz do liści i trawy

W naszym sklepie oprócz tradycyjnych grabi do trawy znajdziesz również zbieracz do trawy czyli produkt przypominający kształtem dwie duże łapy. Z ich pomocą możesz nie tylko wygodnie zgarnąć liście czy skoszoną trawę na jedno miejsce, ale również możesz wykorzystać je do napełniania liśćmi czy trawą worka na bioodpady czy kosza, w którym przetransportujesz je do kompostownika. Zbieracz tego rodzaju przyda się również do sprzątania z sadu opadniętych jabłek i innych owoców, które nie nadają się do jedzenia.

Wybierz grabie najlepsze dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grabi dostępnych w sklepie Rolmarket. Oferta jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz najlepsze grabie do swojego ogrodu, które pomogą Ci wykonać jesienne porządki. Wybrane grabki do trawy przydadzą się również podczas wiosennego koszenia, gdy trawy jest na tyle dużo i jest tak soczysta, że kosz przy kosiarce nie zbiera jej do końca.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel