Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Aluminiowe łopaty do śniegu

( ilość produktów: 3 )

Odśnieżanie należy do czynności, bez których trudno sobie wyobrazić śnieżną zimę. Co prawda opadów śniegu z roku na rok jest coraz mniej, jednak nadal nie są one niczym niezwykłym. Bez wątpienia zatem łopata do śniegu powinna znaleźć się w schowku na narzędzia każdego właściciela choćby kawałka chodnika przy domu. W naszym sklepie znajdziesz łopaty do śniegu różnego rodzaju, a w tej kategorii polecamy Ci łopaty aluminiowe.

Aluminiowa łopata do śniegu - lekka i wygodna

Aluminiowa łopata do śniegu ma szereg zalet. Po pierwsze jest lekka i dzięki temu można nią wygodnie manewrować podczas odśnieżania. Niewielka waga umożliwia nie tylko wygodne przesuwanie łopaty, ale również podnoszenie i odrzucanie na bok zebranego przez łopatę śniegu. Dodatkowo jest to łopata odporna na korozję, dzięki czemu przez długi czas może służyć do odśnieżania, bo mimo ciągłego kontaktu z wodą, śniegiem i lodem, nie ulega zniszczeniu.

W naszym sklepie znajdziesz aluminiowe łopaty do śniegu o różnej szerokości. Niektóre pozwalają wygodnie odśnieżyć pas o szerokości 35-45cm, a inne są zdecydowanie większe, i dzięki nim można za jednym razem odśnieżyć pas o szerokości ponad 60cm. Te pierwsze sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy mamy wąskie chodniki i wygodniej jest odśnieżać je z pomocą łopat dopasowanych do ich niewielkiej szerokości. Szersza szufla z kolei przydaje się, gdy do odśnieżenia jest duży podjazd, parking czy inny teren, którego odśnieżanie wymaga wielokrotnego chodzenia. Dzięki szerszej szufli będzie to można zrobić szybciej i efektywniej.

Łopata do śniegu - kup, zanim spadnie śnieg!

Pierwszy w sezonie śnieg, niezależnie od tego, czy pojawiają się w październiku, listopadzie czy grudniu, zawsze zaskakują drogowców i nasze drogi przez pierwsze godziny często przypominają lodowisko. Jeśli masz własne podwórko, to nie bądź jak drogowcy i przygotuj się do zimy dużo wcześniej. W naszym sklepie dostępne są przeróżne produkty, które Ci w tym pomogą.

Wybierz odpowiednie łopaty do odśnieżaniachlorek magnezu, który pomoże rozpuścić lód oraz inne produkty, dzięki którym zima Cię nie zaskoczy. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co powinieneś mieć w domu i samochodzie, by pierwsze spadające płatki białego puchu wywołały wyłącznie pozytywne wrażenia. Nie czekaj aż zima zacznie się na dobre, lecz już teraz zadbaj o odpowiednie wyposażenie do walki ze śniegiem.

Zobacz również:

      pixel