Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Łopaty do śniegu Arctic

( ilość produktów: 3 )

Dobra łopata do śniegu to konieczne narzędzie na czas zimy, zwłaszcza jeśli mieszkasz w domu, bliźniaku czy segmencie i masz kawałek chodnika lub podjazdu do odśnieżania. Co prawda z każdym rokiem śniegu spada u nas coraz mniej, ale nie znaczy, że sprzęt do odśnieżania można odłożyć do lamusa. Nasz klimat nieustannie potrafi zaskakiwać, więc nie daj się zaskoczyć zimie jak co roku drogowcy i kup dobrą łopatę do śniegu Arctic już teraz. Zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie Rolmarket.pl

Łopata do śniegu Arctic - idealna do odśnieżania dużych powierzchni

Im większą masz powierzchnię do odśnieżania, tym lepszy sprzęt powinieneś mieć w swoim składziku na narzędzia. Zwykła łopata do odśnieżania oczywiście również się sprawdzi, ale zdecydowanie lepsza będzie łopata do śniegu Arctic, z pomocą której odśnieżysz za jednym razem 80 cm. Szerokość taka pozwala mniej nachodzić się podczas odśnieżania i znacznie przyspiesza proces usuwania śniegu. Jest to szczególnie istotne, gdy masz do odśnieżenia dużą powierzchnię, taką jak podjazd, parking czy droga dojazdowa.

Warto zwrócić uwagę, że zgarniacz do śniegu Arctic ma wygodny uchwyt ułatwiający pchanie dużej ilości śniegu. Dzięki jego kształtowi nie potrzeba wiele wysiłku, by popychać zgarniacz przed siebie. Po odśnieżeniu jednej długości można wygodnie chwycić za uchwyt i podnieść zgarniacz do śniegu w górę, by zsunąć z niego zebrany śnieg. Potem wystarczy zmienić kierunek i odśnieżyć kolejny pas.

Zgarniacz do śniegu - wygodny i trwały 

Dostępne w naszym sklepie łopaty i zgarniacze do odśnieżania, to produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości. Mocny plastik jest odporny na niskie temperatury, a zakończenie w postaci listwy zabezpiecza jego dolną krawędź przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu łopata taka będzie służyć przez lata, mimo ciągłego kontaktu z wodą i niskimi temperaturami.

Zapraszamy do przejrzenia oferty łopat i zgarniaczy ułatwiających odśnieżanie, które są dostępne w naszym sklepie. Przed zakupem zastanów się, czy wolisz łopatę o szerokości ok. 45cm czy może zgarniacz, z pomocą którego odśnieżysz za jednym razem pas prawie dwa razy szerszy. Być może uznasz, że przydadzą Ci się oba te narzędzia, bo masz różne potrzeby i przydadzą Ci się oba te rozwiązania.

Pamiętaj, że zima potrafi zaskakiwać, dlatego nie daj się zaskoczyć i już dziś zamów produkty do odśnieżania Arctic. Gwarantujemy, że dzięki nim odśnieżanie będzie szybkie i efektywne, a Ty nie zmęczysz się za bardzo podczas wykonywania tej pracy.

      pixel