Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Duże łopaty do śniegu

( ilość produktów: 1 )

Odśnieżanie parkingu, dużego podjazdu czy drogi dojazdowej do domu wymaga dużo czasu i sporo wysiłku. Im większa powierzchnia, w której należy pozbyć się śniegu, tym lepszy sprzęt jest potrzebny, by można to było zrobić wygodnie i bez dużego nakładu pracy. Zobacz łopaty do śniegu dużych rozmiarów, które dostępne są w naszym sklepie Rolmarket.pl i wybierz produkty, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania.

Duże łopaty do śniegu - wygodne narzędzia do odśnieżania

Duże łopaty do śniegu bywają też nazywane zgarniaczami. To produkty, które doskonale się sprawdzają przy większych powierzchniach, choć ich zalety doceniają również właściciele niewielkich chodników, którzy mają mało czasu i chcą o wykorzystać optymalnie. Dzięki dużej powierzchni zgarniania śniegu mogą oni a jednym razem odśnieżyć powierzchnię dużo szerszą niż w przypadku odśnieżania z pomocą zwyczajnej łopaty do śniegu. Zgarniacze te są zaprojektowane w taki sposób, by można było odśnieżyć maksymalną możliwą szerokość, przy użyciu minimalnego nakładu siły i czasu. Wygodna rączka ułatwia pchanie podczas odśnieżania i umożliwia efektywne usuwanie nawet bardzo mokrego śniegu. 

Wybierając łopatę odpowiednią do usuwania śniegu z dużych powierzchni, warto zwrócić uwagę nie tylko na szerokość szufli, ale również na materiał, z którego została ona wykonana. Można wybrać łopaty z plastikową szuflą lub aluminiową. Te pierwsze są wykonane z materiału elastycznego i odpornego na niskie temperatury, co zapobiega jego pękaniu. Zwykle są one wykończone metalową listwą, która ułatwia usuwanie lodu z odśnieżanej powierzchni oraz chroni plastik przed uszkodzeniami mechanicznymi. Łopaty aluminiowe nie muszą mieć tej dodatkowej listwy, gdyż cała szufla jest wykonana z metalu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Łopata do śniegu - wybierz odpowiednią dla siebie

Wybierając łopatę do śniegu dla siebie zwróć uwagę na szerokość szufli, rodzaj trzonka oraz dopasuj je do powierzchni, którą chcesz odśnieżać. Jeśli masz tylko kilka metrów chodnika i to jest cała powierzchnia, którą musisz odśnieżać, to wystarczy Ci łopata do śniegu, jeśli jednak potrzebujesz usuwać śnieg z większej powierzchni, to wybierz zgarniacz do śniegu i ciesz się z efektywności, z jaką możesz usuwać śnieg z jego pomocą. 

Przygotuj się do zimy zawczasu i nie daj się zaskoczyć opadom śniegu. Wybierz łopatę do śniegu odpowiednią do Twoich potrzeb i złóż zamówienie już dziś!

Zobacz również:

      pixel