Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Łopaty do śniegu Fiskars

( ilość produktów: 1 )

Łopata do śniegu to bez wątpienia jedno z narzędzi, bez których trudno wyobrazić sobie zimę w domu jednorodzinnym. Dla własnej wygody lepiej usuwać śnieg od razu, gdy tylko zacznie padać, a do tego celu najlepiej jest wykorzystywać łopatę do śniegu. W tej kategorii proponujemy łopaty do śniegu Fiskars, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Fiskars - łopata do śniegu doskonałej jakości

Fiskars to znany i ceniony od lat producent narzędzi. Narzędzia Fiskars cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Szufla została zaprojektowana w taki sposób, by odśnieżanie wymagało jak najmniej wysiłku. Ergonomia jak zawsze jest tutaj na pierwszym miejscu, dzięki czemu praca z pomocą narzędzi Fiskars jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

Łopata do śniegu, podobnie jak inne narzędzia tego producenta, jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Aluminiowa szufla o dużej szerokości pozwala wygodnie odśnieżyć podjazd, chodnik czy dojście do domu, a trzonek pokryty PVC ułatwia odśnieżanie i zapobiega wyślizgiwaniu się łopaty podczas odśnieżania. Wygodny uchwyt na górnej części trzonka znacznie ułatwia podnoszenie obciążonej śniegiem łopaty i sprawia, że nawet mokry i ciężki śnieg można usunąć z minimalnym wysiłkiem i obciążeniem dla kręgosłupa.

Fiskars łopata do śniegu - snowxpert

W naszym sklepie znajdziesz łopaty do odśnieżania różnych rozmiarów. Są wśród nich duże łopaty, z dużym trzonkiem i szeroką szuflą, jak również produkty mniejsze, samochodowe, które można mieć ze sobą w bagażniku. Te ostatnie przydają się szczególnie wtedy, gdy często wybierasz się w tereny górskie lub mieszkasz na obszarze, na którym często w ciągu dnia można spodziewać się dużych opadów śniegu. Snowxpert Fiskars wystarczy wyjąć z bagażnika i już można odśnieżyć dojście do furtki czy bramy.

Dzięki opracowanej przez Fiskars technologii, łopaty do śniegu snowxpert, pozwalają walczyć ze śniegiem szybko i efektywnie. Mając łopatę do śniegu Fiskars nie musisz się martwić, że nadeszły niespodziewane opady śniegu. Z ich pomocą bez wysiłku pozbędziesz się białego puchu z podjazdu, chodnika czy ścieżki w ogrodzie, dzięki czemu będzie można się po nich bezpiecznie poruszać.

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich łopat do śniegu Fiskars, które są dostępne w sklepie Romarket.pl. Jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych produktów znajdzie się szufla do śniegu, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zobacz również:

      pixel