Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Łopaty do śniegu Kwazar

( ilość produktów: 1 )

Dobry sprzęt do odśnieżania to konieczność, jeśli chcesz odśnieżać szybko i bez większego wysiłku. Wybór łopat do śniegu jest bardzo duży, a w naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment modeli w wielu różnych rozmiarach. W tej kategorii proponujemy łopaty do śniegu Kwazar, które cieszą się uznaniem i popularnością wśród naszych klientów.

Łopata do śniegu Kwazar - poręczna i skuteczna

Łopata do śniegu Kwazar, podobnie jak inne narzędzia ogrodnicze tej marki, to produkty wykonane z wytrzymałego i mocnego tworzywa. Jest to tworzywo elastyczne, dzięki czemu dobrze znosi niskie temperatury i nie pęka, co pozwala wykorzystywać ją do odśnieżania nawet przez wiele sezonów. Dół łopat zakończony jest aluminiową listwą, co chroni tworzywo przed uszkodzeniami, jakie może spowodować warstwa lodu znajdująca się na odśnieżanej powierzchni.

Łopaty do śniegu Kwazar mają drewniany trzonek, na którego końcu znajduje się uchwyt umożliwiający wygodne podnoszenie łopaty wypełnionej śniegiem. Dzięki temu można łatwo odrzucić na bok zebrany z jej pomocą śnieg, usuwając go poza odśnieżany teren.

Materiały, z których wykonana jest łopata Kwazar, są na tyle wytrzymałe i trwałe, że łopata ta może stać na zewnątrz domu i być zawsze pod ręką, gdy wystąpią opady śniegu. Wystarczy ustawić łopatę w pobliżu bramy garażowej czy wejścia do domu, a gdy nocą spadnie śnieg, to poranne poszukiwanie łopaty nie zabierze wiele czasu i będzie można od razu zabrać się za odśnieżanie. 

Kwazar - łopata do odśnieżania 

Łopata do śniegu marki Kwazar przyda się w każdym domu, w którym jest choćby niewielki kawałek chodnika lub podjazdu. Dzięki szufli szerokiej na ok. 44 cm można z jej pomocą odśnieżyć zarówno chodnik, ścieżkę, jak i podjazd przed garażem czy okolice bramy wjazdowej. Jeden pas pozwala na odśnieżenie chodnika na szerokość pozwalającą na wygodne chodzenie, więc przy braku czasu wystarczy przejść z łopatą tylko w jedną stronę. Osoby mające więcej czasu lub lubiące perfekcyjny porządek, mogą wykonać odśnieżanie w dwóch kierunkach, co pozwoli oczyścić ze śniegu całą szerokość chodnika.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą łopat do śniegu Kwazar. Łopata tej marki to dobry wybór, jeśli szukasz produktu trwałego, poręcznego i wygodnego do zastosowania podczas odśnieżania przydomowego chodnika lub podjazdu. Zamów łopatę do śniegu już dziś i nie daj się w tym roku zaskoczyć niespodziewanym opadom śniegu.

Zobacz również:

      pixel