Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plastikowe łopaty do śniegu

( ilość produktów: 1 )

Podjazd, chodnik czy przejście z kostki brukowej to miejsca, które w okresie zimowym muszą być regularnie odśnieżane. Do tego celu można wykorzystywać różne narzędzia, ale z pewnością do najbardziej popularnych należą plastikowe łopaty do śniegu. W tej kategorii znajdziesz wiele różnych modeli łopat, z pomocą których odśnieżanie będzie łatwe, wygodne i przyjemne.

Łopaty do śniegu - różne rozmiary 

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz plastikowe łopaty do śniegu różnego rodzaju. Mamy łopaty z długim trzonkiem, które należą do najbardziej popularnych łopat i powinny się znaleźć w schowku na narzędzia każdego domu. Mamy również łopaty do śniegu z trzonkiem rozkładanym, które można wozić ze sobą w samochodzie. Mając taką łopatę nie trzeba się martwić, że po obfitych opadach śniegu w ciągu dnia, nie będziemy mogli dostać się do domu po powrocie z pracy. Po podjechaniu pod dom wystarczy wyjąć łopatę z bagażnika, odśnieżyć podjazd i chodnik i już można wygodnie dostać się do drzwi wejściowych i garażu.

Dostępne w naszym sklepie łopaty różnią się pomiędzy sobą nie tylko rodzajem trzonka, ale też szerokością odśnieżania. Możesz wybrać łopaty do śniegu o szerokości 50-60cm, ale i łopaty do odśnieżania XL, które doskonale sprawdzają się, gdy do odśnieżenia jest większa powierzchnia. Te ostatnie zwykle zamiast jednego trzonka mają podwójny uchwyt, który ułatwia pchanie większej ilości śniegu, który się na nich zmieści.

Wybierając łopatę do śniegu zwróć również uwagę na materiał, z którego wykonany jest trzonek. Większość łopat ma trzonek drewniany, choć możesz znaleźć również łopaty do odśnieżania z trzonkiem aluminiowym.

Plastikowa łopata do śniegu - potrzebna w każdym domu

Mimo zmian klimatycznych, które znacznie zmniejszają ilość opadów śniegu w ciągu zimy, łopata do odśnieżania to bez wątpienia jedno z podstawowych narzędzi w każdym domu. Niezależnie od tego czy mieszkasz w dużym czy małym domu jednorodzinnym, w bliźniaku czy segmencie, to łopata do śniegu powinna znaleźć się w Twoim schowku na narzędzia już z początkiem jesieni. Nasz klimat bywa na tyle kapryśny, że już niejednokrotnie w połowie października pojawiają się jednorazowe opady śniegu, które zawsze wprowadzają wiele zamieszania. Bądź na nie przygotowany lepiej niż drogowcy, których zima zawsze zaskakuje. Kup łopatę do śniegu już wcześniej i nie martw się, jeśli zima w tym roku przyjdzie wyjątkowo wcześnie. Dobra łopata do śniegu szybko pomoże Ci usunąć śnieg z podjazdu i chodnika, dzięki czemu będziesz mógł z niego bezpiecznie korzystać.

Zobacz również:

      pixel