Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Szerokie łopaty do śniegu

( ilość produktów: 3 )

Duża powierzchnia do odśnieżania to zawsze wyzwanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z najważniejszych elementów jest odpowiedni sprzęt, który pomoże szybko, sprawnie i bez większego wysiłku pozbyć się śniegu z całego parkingu, podjazdu czy chodnika. W tej kategorii znajdziesz szerokie łopaty do śniegu, z pomocą których wygodnie usuniesz śnieg.

Łopata do śniegu - wygodna i szeroka

Osoby, których obowiązkiem jest usuwanie śniegu z chodników, podjazdów czy parkingów, z pewnością potwierdzą, że jednym z najważniejszych parametrów łopaty do śniegu jest jej szerokość. O ile przy niewielkich chodnikach nie ma to dużego znaczenia, o tyle przy większych powierzchniach każdy centymetr szerokości ma znaczenie. Gdy masz odśnieżyć podjazd o dużej powierzchni, to wybierając zgarniacz do śniegu o szerokości ok 70cm możesz prawie o połowę skrócić czas odśnieżania w porównaniu z odśnieżaniem łopatą o szerokości 44cm. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz czas, ale również i siłę, której musisz użyć, by wykonać odśnieżanie.

Nie mniej ważne od szerokości łopaty do śniegu jest jej trzonek. Można wybrać typowy prosty trzonek drewniany, trzonek aluminiowy lub rączkę-pchacz, które znacznie ułatwiają odśnieżanie z pomocą zgarniacza. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie wygodne w przypadku szerokiej łopaty do dośnieżania, gdyż dzięki temu można mniej siły wkładać w pchanie zgarniacza, a jednocześnie odśnieżanie nadal pozostaje bardzo efektywne.

Szeroka łopata do odśnieżania - plastikowa lub aluminiowa

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz łopaty do odśnieżania wykonane z różnych materiałów. Najwięcej z nich jest wykonanych z elastycznego plastiku, odpornego na niskie temperatury i pękanie. Dzięki temu są to produkty, które można wykorzystywać przez wiele sezonów, a ich posiadanie w schowku na narzędzia gwarantuje, że zima nie będzie zaskoczeniem. Proponujemy również łopaty z aluminium, które uznawane są za sprzęt najlepszy dla profesjonalistów. Z ich pomocą można przerzucić tony białego puchu, a łopaty te nadal będą świetnie spełniać swoją funkcję. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szerokich łopat do odśnieżania. Gwarantujemy, że są to produkty doskonałej jakości, które powinny znaleźć się w każdym domu. Nie czekaj, aż zima zaskoczy Cię pierwszymi opadami śniegu i zamów odpowiedni zgarniacz do odśnieżania lub łopatę już teraz i nie martw się, że najzimniejsza pora roku już nadchodzi.

Zobacz również:

      pixel