Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Małe narzędzia ogrodnicze

( ilość produktów: 28 )

W przypadku narzędzi ogrodowych rozmiar nie ma znaczenia. Czasem te o niewielkich rozmiarach okazują się być niezbędne do wykonywania wielu prac ogrodowych. Łopatki czy niewielkie grabie świetnie sprawdzają się podczas pielęgnacji grządek i rabat. Wiemy, że w ogrodzie chcą pomagać również najmłodsi, dlatego oferujemy również narzędzia ogrodnicze dla dzieci. Z przyjemnością prezentujemy naszą bogatą ofertę i zachęcamy do zapoznania się z nią! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu służymy radą i pomocą.

Małe narzędzia ogrodnicze - co znajdziesz w naszej ofercie?

Sklep internetowy Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór ręcznych narzędzi rolniczych. Znajdziesz u nas małe łopatki i grabie, które usprawniają prace związane z sadzeniem i przesadzeniem niewielkich roślin (zwłaszcza kwiatów) w Twoim ogrodzie i domu. Oferujemy także różnego rodzaju noże (składane), które są przeznaczone do szczepienia drzew metodą okulizacji. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą noży grzybiarza, które świetnie sprawdzają się podczas zbierania grzybów. Oczywiście nie zapominamy także o najmłodszych – znajdziesz u nas szeroki wybór narzędzi ogrodniczych dla dzieci, które na pewno przypadną Twoim pociechom do gustu i są dla nich bezpieczne. Dzięki nim maluchy już od najmłodszych lat zaczną kształcić się w sztuce ogrodniczej i wyrosną na właścicieli pięknych ogrodów. W naszej ofercie znajdziesz produkty pochodzące od uznanych producentów: narzędzia ogrodnicze Fiskars i narzędzia ogrodnicze Gardena. To gwarancja ich wysokiej jakości i precyzyjnego wykonania. Szczegółowe informacje dotyczące produktów znajdziesz w opisie każdego z nich.

Małe narzędzia rolnicze – jak o nie dbać i gdzie je przechowywać?

Bez podstawowych narzędzi ogrodniczych nie może się obejść żaden ogrodnik – to oczywiste. Używamy ich do codziennych prac pielęgnacyjnych, a także przy zakładaniu ogrodu. Są one niezbędne zwłaszcza dla posiadaczy pięknych kwiatów – bez małych łopatek czy grabi ich sadzenie czy przesadzanie po prostu nie może się nie udać. Kupując je mamy na uwadze ich jakość i chcemy, żeby służyły nam jak najdłużej. Aby tak się stało, trzeba odpowiednio o nie dbać. Podstawą jest zachowanie czystości – warto myć je po każdym użyciu. Najlepiej używać do tego celu delikatnych szmatek lub gąbek, które nie zarysują powierzchni narzędzia. To jednak nie wszystko. Aby narzędzia na długo zachowały wydajność, należy smarować je specjalistycznymi smarami, które zapobiegną powstawaniu rdzy. Sprzęty ogrodnicze powinno się przechowywać w suchym miejscu, w którym panuje umiarkowana temperatura powietrza. Wilgoć może przyczynić się do rozwoju korozji, dlatego za wszelką cenę należy jej unikać.

Narzędzia ogrodnicze - zobacz powiązane kategorie:

      pixel