Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nożyce do trawy Fiskars

( ilość produktów: 7 )

Przydomowy ogród to oczko w głowie wielu osób, które mają szczęście go posiadać. Jego piękny wygląd wymaga jednak ogromnie dużo pracy oraz posiadania odpowiednich narzędzi. Należą do nich nożyce do trawy Fiskars, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Nożyce do trawy - konieczne w każdym domu

Kosiarki, zarówno te elektryczne, jak i spalinowe, to już podstawowe wyposażenie każdego domu, koło którego znajduje się choć niewielki kawałek trawnika. Nawet najlepsza kosiarka nie da sobie jednak rady dokładnie skosić trawy wzdłuż krawężnika, rabaty czy palisady. W takich miejscach konieczne są bardziej precyzyjne narzędzia, czyli np. nożyce do trawy.

W naszym sklepie znajdziesz nożyce do trawy różnego rodzaju. Różnią się one między sobą długością ostrza oraz długością uchwytu. Największy wybór będziesz mieć wśród nożyc, które mają długość ostrza 14 cm, które obsługuje się jak normalne nożyczki. Wystarczy odblokować ostrza, a następnie wykonać cięcia w trudno dostępnych miejscach, pozbywając się z tych miejsc źdźbeł traw, chwastów i innych niechcianych roślin. Dzięki nim ogród będzie maksymalnie wypielęgnowany, a żadna niechciana trawka nie będzie miała szansy zepsuć wrażeń estetycznych, jakie przyniesie odpoczynek w tak pięknym ogrodzie.

Fiskars nożyce do trawy z długą rączką

Nie każdy lubi i może pracować w pozycji pochylonej, dlatego warto zwrócić uwagę na nożyce z długą rączką, które obsługuje się w pozycji stojącej. Zasada ich działania jest identyczna jak zwyczajnych nożyc do trawy z tą różnicą, że mając model z długą rączką nie trzeba się schylać podczas wycinania trawy z trudnodostępnych miejsc. Dzięki temu praca z ich użyciem pozwala na mniejszy wysiłek i zapewnia doskonałą ergonomię podczas wykonywania cięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nożyc do trawy Fiskars. Decydując się na produkt tej marki możesz mieć pewność, że będzie on wykonany z najlepszych materiałów, m.in. stali nierdzewnej, oraz z troską o najdrobniejsze szczegóły. Warto zwrócić uwagę choćby na takie detale, jak mechanizm blokujący, który daje możliwość blokady ostrzy, co zwiększy bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz model, który podoba Ci się najbardziej, a następnie zamów wybrane narzędzie, by jak najszybciej móc wykorzystać je w praktyce. Jesteśmy przekonani, że docenisz jego jakość i potwierdzisz, że jest to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym ogrodzie.

 

    pixel