Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nożyce do trawy Gardena

( ilość produktów: 6 )

Piękny zielony trawnik koło domu to marzenie niejednego właściciela domu. Osiągnięcie takiego efektu wymaga jednak nie tylko odpowiedniej mieszanki traw, ale również wiele pracy i stosowania odpowiednich narzędzi. Większe powierzchnie najłatwiej jest skosić z pomocą kosiarki, ale krawędzie, okolice krawężników czy inne trudno dostępne miejsca wymagają zastosowania nożyc do traw. Zobacz, jakie nozyce do trawy marki Gardena znajdziesz w naszym sklepie.

Nożyce do traw Gardena - ręczne i akumulatorowe

Wybierając nożyce do trawy musisz zastanowić się, czy chcesz do cięcia używać siły mięśni, czy może raczej wolisz wybrać zasilanie akumulatorowe. W naszym sklepie znajdziesz akumulatorowe nożyce do trawy, z pomocą których wygodnie obetniesz pozostałe po koszeniu trawki. Bez przeszkód dojdziesz wygodnie do brzegów trawnika, krawężnika czy palisady, a więc wszędzie tam, gdzie trudno byłoby dotrzeć z pomocą kosiarki. Nożyce elektryczne do trawy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest dużo zakamarków i stosowanie nożyc ręcznych byłoby niewygodne i mało efektywne. Wybierając modele elektryczne możesz szybko i wygodnie wykonać cięcia, nie używając siły mięśni, a jedynie kontrolując położenie nożyc i przesuwając je w odpowiednie miejsce.

Modele akumulatorowe nie sprawdzą się jednak tam, gdzie jest niewiele docinania i jedynie kilka miejsc w ogrodzie wymaga ręcznego wycięcia pozostałości po koszeniu. W takiej sytuacji, zamiast zastanawiać się, czy akumulator jest pełny i będzie można wykonać cięcie, lepiej chwycić za model nożyc obsługiwany ręcznie i szybko przyciąć trawki, które psują estetykę ogrodu.

Gardena - nożyce doskonałej jakości

W naszym sklepie Rolmarket znajdziesz wiele narzędzi tej marki, a opinie zadowolonych klientów, nie tylko amatorów, ale również ogrodników profesjonalistów, potwierdzają, że to produkty, które warto mieć w swoim ogrodzie. Zwracają na siebie uwagę jakością wykonania, troską o detale oraz ergonomicznym kształtem uchwytów oraz ostrzy, dzięki którym operowanie nimi w trudno dostępnych miejscach jest wygodne i pozwala na precyzyjne wykonanie cięć. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a następnie do wyboru nożyc, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że gdy raz weźmiesz je do ręki, to już nie będzie z chciał się z nimi rozstać i z radością wytniesz wszystkie trawki, które pozostały po koszeniu i psują estetykę Twojego ogrodu.

 

    pixel