Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Piły ogrodowe do gałęzi

( ilość produktów: 15 )

Przycinanie gałązek i konarów należy do koniecznych elementów czynności pielęgnacyjnych w ogrodzie. Regularne przycinanie pozwala roślinom lepiej rosnąć i bujniej kwitnąć, co znacząco podnosi walory estetyczne ogrodu. Do przycinania można stosować różne narzędzia ogrodnicze, wśród których na szczególną uwagę zasługują piły. Zobacz, jakie piły znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl

Piła do gałęzi - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie oferujemy wiele różnych pił, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i wygląd roślin w Twoim ogrodzie. Mamy piły lisi ogon, które mają lekko zaokrąglony kształt i średnio szerokie ostrze. Mamy również piły kabłąkowe, z węższym, ale bardziej ząbkowanym ostrzem, uznawane za sprzęt do użytku profesjonalnego. 

Wśród pił dostępnych w naszym sklepie znajdziesz modele, które różnią się od siebie nie tylko kształtem czy długością ostrza, ale również długością trzonka. Najmniejsza jest mała piła ręczna, która jest niewielka, dobrze leży w dłoni i z jej pomocą można ciąć gałęzie znajdujące się w zasięgu ręki. Możesz sięgnąć również po piły na wysięgniku, z teleskopowym trzonkiem, które doskonale się sprawdzą podczas wycinania konarów i gałązek w wyższych partiach drzew, krzewów i pnączy. Dzięki możliwości regulacji długości trzonka możesz wyciąć gałęzie znajdujące się wysoko, bez konieczności korzystania z drabiny. W miejscach, w których grunt jest nierówny, znajduje się na zboczu lub niepewny z innego powodu jest to dużo wygodniejsze niż stawianie drabiny, by skorzystać z piły z krótkim trzonkiem.

Ostre piły - precyzyjne cięcie

Wybierając piłę do swojego ogrodu zwróć uwagę nie tylko na jej rozmiar i kształt ostrza, ale również ostrość. Wszystkie dostępne u nas piły są świetnie zaostrzone, co gwarantuje dokładne i szybkie cięcie. Dzięki temu miejsce przecinania jest gładkie i równe, co nie tylko wygląda estetycznie, ale również pozytywnie wpływa na czas zabliźniania się tego cięcia. 

Ostrza pił dostępnych w naszym sklepie są nie tylko ostre, ale i trwałe. Są wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i gwarantującej, że narzędzie to przez długi czas będzie spełniać swoją rolę. Niektóre modele pił mają ostrza z dodatkowymi powłokami, które jeszcze poprawiają ich trwałość. Przejrzyj piły dostępne w naszym sklepie, zastanów się, który z produktów najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, a następnie wybierz tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

      pixel