Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Piły do gałęzi ogrodowe

( ilość produktów: 9 )

Przycinanie gałęzi i konarów należy do koniecznych elementów czynności pielęgnacyjnych w ogrodzie. Regularne przycinanie pozwala roślinom lepiej rosnąć i bujniej kwitnąć, co znacząco podnosi walory estetyczne ogrodu. Do przycinania gałęzi można stosować różne narzędzia ogrodnicze - to od Twoich preferencji i potrzeb zależy oczywiście wybór narzędzia. Wśród akcesoriów do cięcia na szczególną uwagę zasługują piły. Zobacz, jakie piły do gałęzi znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu produkt dla siebie. 

Piła do gałęzi - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie oferujemy wiele różnych pił, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i wygląd roślin w Twoim ogrodzie. Mamy piły lisi ogon, które mają lekko zaokrąglony kształt i średnio szerokie ostrze. Mamy również piły kabłąkowe, z węższym, ale bardziej ząbkowanym ostrzem, uznawane za sprzęt do użytku profesjonalnego. 

Wśród pił do gałęzi dostępnych w naszym sklepie znajdziesz modele, które różnią się od siebie nie tylko kształtem czy długością ostrza, ale również długością trzonka. Najmniejsza jest mała piła ręczna, która jest niewielka, dobrze leży w dłoni i z jej pomocą można ciąć gałęzie znajdujące się w zasięgu ręki. Możesz sięgnąć również po piły do gałęzi na wysięgniku, z teleskopowym trzonkiem, które doskonale się sprawdzą podczas wycinania konarów i gałązek w wyższych partiach drzew, krzewów i pnączy. Dzięki możliwości regulacji długości trzonka możesz wyciąć gałęzie znajdujące się wysoko, bez konieczności korzystania z drabiny. W miejscach, w których grunt jest nierówny, znajduje się na zboczu lub niepewny z innego powodu jest to dużo wygodniejsze niż stawianie drabiny, by skorzystać z piły z krótkim trzonkiem. 

Pamiętaj, by przy cięciu gałęzi zadbać także o swoje bezpieczeństwo. Wybieraj bezpieczne narzędzia, to podstawowa zasada. Ważne jest jednak również zabezpieczenie swoich dłoni. W tym celu przydatne będą rękawice ogrodowe. Dzięki utwardzonej warstwie ochronnej, zabezpieczą one Twoje dłonie przed odciskami, ale także zranieniami, zabrudzeniem czy skaleczeniami, które niestety często się zdarzają przy pracy ogrodniczej. 

Ostre piły do gałęzi - precyzyjne cięcie

Wybierając piłę do swojego ogrodu zwróć uwagę nie tylko na jej rozmiar i ostrze, ale również ostrość. Wszystkie dostępne u nas piły są świetnie zaostrzone, co gwarantuje dokładne i szybkie cięcie. Dzięki temu miejsce przecinania jest gładkie i równe, co nie tylko wygląda estetycznie, ale również pozytywnie wpływa na czas zabliźniania się tego cięcia. 

Ostrza pił do gałęzi dostępnych w naszym sklepie są nie tylko ostre, ale i trwałe. Są wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i gwarantującej, że narzędzie to przez długi czas będzie spełniać swoją rolę. Niektóre modele pił mają ostrza z dodatkowymi powłokami, które jeszcze poprawiają ich trwałość. Przejrzyj piły dostępne w naszym sklepie, zastanów się, który z produktów najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, a następnie wybierz tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Potrzebujesz też innych narzędzi do pracy w ogrodzie? Czas na zakupy w Rolmarket.pl. Z pewnością znajdziesz tu każdy produkt, jakiego szukasz. Oprócz pił do prac przy cięciu gałęzi przydadzą Ci się także sekatory i nożyce (szczególnie nożyce do gałęzi), a także siekiery (do większych drzew).

Jeśli przygotowujesz się do większych prac z swoim ogrodzie czy sadzie, przydadzą Ci się również inne narzędzia. Sprawdź nasze szpadle i łopaty do prac w ziemi, a także kosze i pojemniki oraz taczki i wózki ogrodowe do przewożenia różnego rodzaju odpadów czy ścinków z ogrodu. Dzięki nim Twoja praca będzie dużo szybsza.

      pixel