Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Piły Fiskars

( ilość produktów: 3 )

Dobra piła ogrodowa to narzędzie, które bez wątpienia powinno się znaleźć w każdym domu z ogrodem. Korzystają z niej nie tylko ogrodnicy amatorzy, ale również profesjonaliści i sadownicy. Wybierając odpowiednią piłę ogrodową dla siebie warto zwrócić uwagę na narzędzia Fiskars, które od lat uchodzą za najlepsze. W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz piły do gałęzi Fiskars, które warto mieć w swoim schowku na narzędzia.

Piła do gałęzi - różne rodzaje

Oferowane w naszym sklepie piły Fiskars różnią się pomiędzy sobą długością ostrza, jego kształtem oraz rodzajem trzonka. Znajdziesz wśród nich piły kabłąkowe, które pozwalają na wykonanie precyzyjnego cięcia nawet w trudno dostępnych miejscach. Specjalnie zaprojektowane ostrze gwarantuje szybkie cięcie, gdyż zęby tną podczas przesuwania piły w obie strony. Odpowiedni rodzaj hartowanej stali użyty do jego wykonania sprawia, że ta piła ogrodowa będzie ostra przez długi czas, a co za tym idzie będzie mogła spełniać swoją rolę przez co najmniej kilka sezonów.

W naszym sklepie oferujemy również piły ogrodowe lisi ogon, najbardziej typowe i popularne modele pił ogrodniczych. Piły Fiskars są dostępne w kilku modelach, zarówno jako piły z ostrzem o stałej długości, jak i modele z ostrzem wysuwanym. Fiskars - piła do gałęzi S xtract oraz L xtract to modele, które zwracają na siebie uwagę możliwością wysuwania i chowania ostrza. Dzięki temu można regulować długość ostrza i dopasowywać go w zależności od potrzeb, co pozwoli wykonywać efektywne cięcie nawet w miejscach bardzo trudno dostępnych.

Fiskars - wybierz piłę dla siebie

Wybierając piłę Fiskars dla siebie zwróć uwagę nie tylko na kształt ostrza, jego długość oraz rodzaj trzonka, ale również na sposób zabezpieczenia ostrza. Dostępne u nas modele pił Fiskars są tak wykonane, żeby mogły być bezpiecznie przechowywane i transportowane, bez ryzyka skaleczenia. Wspomniana wyżej piła kabłąkowa ma magnetyczne zabezpieczenie ostrza, a piła lisi ogon ma chowane ostrze. Wystarczy pamiętać o tym, by po skończonej pracy schować ostrze do uchwytu, a już nie trzeba się martwić, że stanie się ono przyczyną przypadkowego skaleczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pił ogrodowych Fiskars dostępnych w naszym sklepie. Obejrzyj dokładnie wszystkie modele, a następnie wybierz produkty, które najlepiej pasują do Twoich oczekiwań. Być może będzie to profesjonalna piła kabłąkowa, a być może piła s xtract, z chowanym ostrzem. Wybierz piłę dla siebie i zamów ją już teraz.

      pixel