Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Piły szablaste lisi ogon

( ilość produktów: 1 )

Przycinanie gałęzi w sadzie jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki niemu można usunąć uschnięte gałęzie oraz przyciąć drzewa, co korzystnie wpływa na ich rozwój. Warunkiem dobrze wykonanej pracy jest jednak posiadanie odpowiednich narzędzi, wśród których najważniejsza będzie odpowiednia piła ogrodowa. Zobacz, jakie piły do gałęzi znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl i wybierz model, który najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania.

Piła ogrodowa lisi ogon - poręczna i wygodna

Piła ogrodnicza lisi ogon swoją nasię zawdzięcza lekko zagiętemu kształtowi. Ostrze o takim kształcie pozwala wykonać precyzyjne cięcia, co ma duże znaczenie dla zdrowia i kondycji przycinanych drzewek. Piła ogrodowa lisi ogon dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest łatwa do obsługi i nie wymaga wiele siły podczas wykonywania cięcia. Dobrze naostrzone ostrze gwarantuje, że wystarczy dosłownie kilka ruchów, by odciąć wybraną gałąź.

Piła ogrodowa lisi ogon sprawdza się świetnie do przycinania gałęzi o niewielkiej średnicy, które są na tyle grube, że sekator sobie z nimi nie poradzi, a jednocześnie na tyle cienkie, że wyciąganie pił mechanicznych lub elektrycznych mija się z celem. Doskonale nadaje się zatem nie tylko do przycinania gałęzi drzew owocowych, ale i innych niedużych drzewek ozdobnych, większych krzewów czy grubych gałęzi niektórych pnączy. 

Piła ogrodowa lisi ogon - trzonek plastikowy lun drewniany

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najlepsze narzędzia ogrodnicze. Piły do gałęzi również spełniają te warunki, nie tylko ze względu na świetne ostrze, wykonane ze stali nierdzewnej o dużej wytrzymałości, ale również z uwagi na wygodny trzonek. W zależności od preferencji piła ogrodowa lisi ogon może mieć trzonek drewniany lub z tworzywa, powleczony warstwą zapobiegającą wyślizgiwaniu się narzędzia podczas użytkowania. Dzięki temu w trakcie pracy można skupić się na wyszukaniu gałęzi wymagających obcięcia, a nie na tym, żeby piła nie wysunęła się z ręki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi ogrodniczych dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich najlepsze narzędzia ogrodnicze. Piły lisi ogon również się do nich zaliczają, dlatego nie wahaj się dłużej, lecz zamów piłę ogrodniczą dla siebie już dziś i wykorzystaj ją przy okazji przeprowadzania kolejnych prac pielęgnacyjnych w Twoim ogrodzie.

 

      pixel