Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siewniki do nawozu - rozsiewacze

( ilość produktów: 12 )

Nawożenie roślin jest jednym z zabiegów pielęgnacyjnych, który jest niezbędny, jeśli chcemy zapewnić roślinom prawidłowy wzrost i rozwój. Częstotliwość i rodzaj nawozu zależy do roślin, które chcemy zasilić, ale oprócz wyboru odpowiedniego nawozu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego sprzętu, zapewniającego równomierne rozsianie nawozu. W tej kategorii znajdziesz siewniki do nawozu, które pomocą Ci odpowiednio rozsiać nawóz.

Rozsiewacz do nawozu - ręczny i na kołach

Wybór odpowiedniego rozsiewacza nawozu, który pozwoli szybko i efektywnie rozrzucić nawóz na wybranej powierzchni nie jest łatwy. Możesz wybrać urządzenie ręczne, które rozsiewa nawóz po pociągnięciu za dźwignię. Jest to dobre rozwiązanie do nawożenia mniejszych areałów, a więc dobrze się nadaje do rozsiewania nawozu w małych przydomowym ogrodzie. Dla posiadaczy nieco większych działek lepsze będą rozsiewacze na kołach, które poruszają się na kołach i są napędzane siłą mięśni. Uwalniają one odpowiednią dawkę nawozu podczas jazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie możesz zasilić w potrzebne składniki pokarmowe rośliny rosnące na większej powierzchni. To produkt bardzo prosty w obsłudze, a jednocześnie skuteczny i wydajny, który doskonale nadaje się do nawożenia trawnika.

Siewnik do nawozów - wybierz model dla siebie

Zarówno siewnik ręczny jak i ten na kołach nadają się do stosowania nawozów granulowanych. To właśnie w tej formie można kupić większość nawozów do trawnika, co oznacza, że siewnik ten sprawdzi się niezależnie od tego, jaki nawóz chcesz zastosować.

Rozsiewacze nawozu na kołach pozwalają szybciej i wygodniej rozsiać nawóz na większej powierzchni. Duży pojemnik na nawóz pozwala załadować naraz większą jego ilość, co znacznie przyspiesza i ułatwia nawożenie. Dzięki kołom nie trzeba dźwigać tak dużego pojemnika, lecz wystarczy pchać go lub ciągnąć. Warto sprawdzić zasięg rozsiewacza podczas jednego przejścia, gdyż jego odpowiedni wybór ma ogromne znaczenie szczególnie przy dużych obszarach trawnika. Im większy areał trawnika chcemy nawozić, tym większy zasięg powinien mieć siewnik. Z tych o największym zasięgu korzystają nie tylko ogrodnicy i właściciele przydomowych ogrodów, ale również rolnicy, gdy chcą szybko zasilić niewielki fragment przydomowego ogrodu. 

Rozsiewacz nawozu to narzędzie wielofunkcyjne, które można stosować również jako siewnik do trawy. Dzięki temu można za pomocą jednego siewnika najpierw równomiernie wysiać trawę, a następnie zapewnić jej prawidłowy rozwój przez odpowiednie nawożenie. W naszym sklepie znajdziesz siewniki do trawy i nawozu różnego rodzaju i wielkości. Najmniejsze siewniki ręczne pozwalają wysiać nawóz na małym obszarze, a obsługa siewnika wymaga jedynie uwalniania nawozu za pomocą dźwigni znajdującej się w siewniku. Rozsiewacz taki nie sprawdzi się jednak na większym obszarze, bo nawożenie w ten sposób trwałoby zbyt długo. Przy większych trawnikach lepiej wybrać rozsiewacz nawozów na kołach. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siewników dostępnych w naszym sklepie. Wybór jest tak duży, że nasza oferta z pewnością pozwoli ci znaleźć rozsiewacz do nawozów, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Przed wyborem zastanów się, jak często i jak duży obszar będziesz nawozić i do tego dobierz parametry wybieranego siewnika. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wyboru będziesz zadowolony ze zmiany, jaką niesie rozsiewanie nawozów z pomocą siewnika i polecisz takie rozwiązanie również swoim znajomym.

Powiązane kategorie:

      pixel