Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siewniki do trawy

( ilość produktów: 10 )

Równy zielony trawnik to marzenie wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Osiągnięcie takiego efektu wymaga bardzo wiele pracy i czasu, ale zawsze wszystko zaczyna się od odpowiedniego wysiewu nasion. Do tego najlepiej wykorzystać siewnik do trawy, z pomocą którego będzie można mieć pewność, że nasiona zostały wysiane równomiernie. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli siewników do trawy, które pomogą Ci założyć równy i efektowny trawnik koło domu.

Siewniki do trawy - ręczne i z kołami

W tej kategorii znajdziesz siewniki do siania trawy różnego rodzaju. Możesz wybrać modele na kołach, które idealnie się sprawdzą, jeśli masz dość duży teren do obsiania. Pojemnik siewnika napełnisz nasionami trawy, a następnie wygodnie pchając siewnik rozsiejesz je równomiernie na wybranym obszarze. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ziarna są rozłożone w odpowiedni sposób i unikniesz sytuacji, że jakiś fragment trawnika nie został wypełniony ziarnami.

Do obsiania trawnika o mniejszej powierzchni możesz wykorzystać siewnik ręczny. Możesz wybrać model z automatycznym dozowaniem ziaren, który uruchamiasz odpowiednią dźwignią. Możesz również zdecydować się na siewkę ręczną, wyglądającą jak płaska miednica. Korzystanie z niej jest bardzo łatwe, ale ziarna rozsypuje się ręką, co nie gwarantuje ich równomiernego rozsypania. Jest to zatem opcja, którą można wykorzystać w sytuacji, gdy trzeba dosiać odrobinę trawy, a nie założyć trawnik. Taki siewnik reczny może być zatem uzupełnieniem domowego zestawu narzędzi ogrodowych, ale w przypadku większego trawnika lepiej sięgnąć po siewnik ogrodowy z automatycznym dozowaniem.

Siewnik do nawozu

Wybierając siewnik ogrodowy doskonale warto wiedzieć, że sprawdza się on nie tylko podczas wysiewu nasion trawy, ale również podczas jej nawożenia. Stosowanie siewnika do nawozów pozwala bowiem wykorzystać fakt, że dzięki niemu można rozsiać nawóz równomiernie, co korzystnie wpływa na rozwój roślin na całym nawożonym obszarze. Siewnik do nawozów sprawdza się w tym zadaniu znakomicie, znacząco przyspieszając i ułatwiając wykonanie nawożenia całego przydomowego trawnika.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siewników dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że to siewniki idealne do nawozów, nasion traw i innych roślin, które warto mieć w domu. Wybierz najlepszy dla siebie spośród dostępnych produktów i przekonaj się, że sianie i nawożenie może być łatwe i przyjemne.

 

Powiązane kategorie:

      pixel