Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siewniki do warzyw

( ilość produktów: 7 )

Rolnicy uprawiający warzywa na większych areałach chętnie sięgają po narzędzia ułatwiające i przyspieszające ich pracę. Jednym z nich jest siewnik do nasion, który umożliwia wysiew nasion w odpowiednich odstępach. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli siewników do siewu warzyw, które warto mieć w swoim gospodarstwie.

Siewniki do warzyw - szeroki wybór modeli

W ofercie naszego sklepu Rolmarket.pl znajdziesz siewniki do warzyw, które usprawnią i przyspieszą ich wysiew. W zależności od potrzeb i areału, który chcesz wysiać, możesz wybrać modele jednorzędowe i wielorzędowe. Dostępne są u nas również siewniki ręczne, choć te raczej nadają się do siewu na małych powierzchniach.

Wybierając siewnik do marchwi zastanów się, jak duży obszar chcesz nią obsiać. Na niewielkiej grządce może sprawdzić się siewnik ręczny do warzyw, np. siewnik punktowy, ale przy uprawie większych rozmiarów lepiej wybrać siewnik na kołach jednorzędowy lub wielorzędowy. Dzięki niemu wysiew będzie wygodniejszy i szybszy, a nasiona zostaną posiane w odpowiednio dobranych odległościach. Wszystkie siewniki na kołach są wyposażone w zębatki umożliwiające wysiew nasion różnej wielkości. Odległość między wysiewanymi nasionami można ustawić z pomocą szczotek, co pozwala dobrać odległość pomiędzy nasionami w optymalny sposób, najlepiej dopasowany do wybranych roślin. 

Siewnik punktowy do warzyw - wybierz model dla siebie

W ofercie sklepu Rolmarket.pl każdy z dostępnych siewników jest dokładnie opisany, co pozwala sprawdzić najważniejsze parametry, a następnie dobrać siewnik do wielkości wysiewanych ziaren. Inny będzie wybór siewnika do wysiewu małych nasion takich jak marchew czy pietruszka, a inny będzie siewnik do cebuli. Przed wyborem narzędzia do siewu, które będziesz stosować w swoim gospodarstwie sprawdź, jaki jest maksymalny rozmiar nasion oraz rozstaw pomiędzy nimi. To bardzo ważne parametry, bo tylko wtedy, gdy będą one dopasowane do wysiewanych roślin i odstępów pomiędzy nimi, zastosowanie siewnika będzie faktycznie wpływało na efekty wysiewu.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty siewników z oferty Rolmarket.pl. Wybór jest tak duży, że jesteśmy przekonani, że znajdzie się wśród nich siewnik do warzyw, który będzie służył pomocą w siewie nasion w Twoim gospodarstwie. Zamów ręczny siewnik do warzyw lub kołowy i przekonaj się, że punktowy wysiew nasion warzyw może odbyć się szybko i skutecznie.

 

Powiązane kategorie:

      pixel