Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siewnik Gardena

( ilość produktów: 3 )

Siewnik to jedno z narzędzi ogrodniczych, które przydaje się w każdym domu. Można go wykorzystywać nie tylko podczas siania, ale również do rozsiewania nawozów, soli czy piasku w czasie zimy. W tej kategorii znajdziesz siewniki Gardena, które, podobnie jak inne produkty tej marki, cieszą się uznaniem wśród profesjonalnych ogrodników i amatorów.

Gardena - siewnik uniwersalny przydatny w każdym ogrodzie

Podstawowym zadaniem siewnika jest sianie trawy. Najczęściej wykorzystuje się go do siania trawy, którą należy wysiać równomierne na terenie całego planowanego trawnika. Dzięki temu będzie można uzyskać równy i ładny trawnik, a osiągnięcie takiego efektu przy ręcznym wysiewaniu byłoby bardzo trudne. Siewnik do trawy Gardena, dzięki swojej konstrukcji umożliwia równomierne rozsiewanie oraz zapewnia precyzyjne dozowanie nasion. Pozwala to wszystkie miejsca zostały odpowiednio obsiane i nigdzie nie pozostały wolne przestrzenie.

Wysiew trawy to jednak nie jedyne zastosowanie tego narzędzia. Siewnik uniwersalny, jak sama nazwa wskazuje, doskonale sprawdza się również przy innych pracach. Z jego pomocą można zapewnić odpowiednie dawkowanie nawozów, nasion innych roślin niż trawy, ale również równomierne rozsypywanie piasku czy soli, co szczególnie dobrze się sprawdza w okresie zimowym.

Siewnik Gardena- wybierz model dla siebie

Wybierając siewnik dla siebie zwróć uwagę przede wszystkim na jego rozmiar oraz sposób dozowania nawozów czy trawy. W naszym sklepie znajdziesz modele z tarczą obrotową, która gwarantuje równomierny wysiew na dużym obszarze, jak i z otworem we wnętrzu siewnika, co pozwala precyzyjnie monitorować szerokość siewu, a możliwość otwierania/zamykania otworu pozwala regulować strumień sypania. Zwróć również uwagę na pojemność siewnika i wybierz taki, który najlepiej pasuje do powierzchni, na której chcesz go stosować. 

Wszystkie modele są wykonane z tworzywa odpornego na korozję i trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu wybierając jeden z dostępnych u nas produktów możesz mieć pewność, że będziesz mógł z niego korzystać przez długie lata. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siewników Gardena dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Wybierz siewnik uniwersalny l najlepszy dla siebie, zamów go już teraz i wypróbuj, a przekonasz się, że wysiew nawozów nigdy nie był tak prosty.

 Powiązane kategorie:

      pixel