Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siewniki punktowe

( ilość produktów: 5 )

Wysiewanie nasion warzyw i kwiatów wymaga odpowiedniej precyzji, jeśli chcemy uzyskać zadowalające efekty. Niektóre rośliny należy wysiewać gęsto, inne rzadziej, dopasowując rozstaw do rodzaju roślin. Można to robić ręcznie, ale szybciej i efektywniej można wysiać nasiona korzystając z siewnika punktowego. Zobacz, jakie siewniki punktowe znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl

Siewnik punktowy - idealny do warzywniaka 

W naszym sklepie znajdziesz siewniki ręczne punktowe jedno i wielorzędowe. Doskonale sprawdzają się w przydomowych ogrodach kwiatowych i warzywnych, przyspieszając sianie nasion i gwarantując ich odpowiedni rozstaw. Każdy siewnik wyposażony jest w zestaw bębenków siejących, które należy dopasować do wielkości wysiewanych nasion. Ważnym elementem są również szczotki, z pomocą których reguluje się rozstaw wysiewu. Odpowiedni dobór bębenka oraz rozstawu siewnika pozwala wykonać wysiew nasion różnej wielkości, a narzędzie to można wykorzystać zarówno jako siewnik do kukurydzy, marchwi czy innych warzyw.

Do przydomowego ogrodu może być wystarczający siewnik jednorzędowy, ale przy większych areałach warto wykorzystać siewnik wielopunktowy. W naszym sklepie znajdziesz siewniki pięciopunktowe, z pomocą których wygodnie i szybko wysiejesz warzywa na większej grządce. Dla osób, które chcą punktowo wysiewać nasiona w donicach lub na bardzo małych powierzchniach polecamy ręczny siewnik punktowy, który wyglądem przypomina strzykawkę. Z jego pomocą można wysiewać nasiona o średnicy do 2mm.

Oferujemy nie tylko kompletne siewniki, ale również części zamienne do nich, co umożliwia przedłużenie ich żywotności nawet wtedy, gdy bębenki czy szczotki ulegną zużyciu. 

Siewnik punktowy - wybierz model dla siebie

Przeglądając ofertę siewników punktowych dostępnych w naszym sklepie zastanów się, który model będzie dla Ciebie najlepszy. Jeśli nie siejesz zbyt dużo nasion, to wystarczy siewnik jednorzędowy, jeśli jednak masz większy ogród, to lepszy może okazać się siewnik wielopunktowy. Do zastosowań na większych areałach lepiej wybrać profesjonalne siewniki do kukurydzy, które dają możliwość wysiewu wielorzędowego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siewników dostępnych w naszym sklepie. Przejrzyj dostępne modele, a następnie wybierz model, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że wszystkie siewniki są najwyższej jakości, a to oznacza, że niezależnie od wyboru każdy z nich będzie Ci służył przez długi czas.

 

Powiązane kategorie:

      pixel