Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Ściągaczki do wody z podłogi

( ilość produktów: 7 )

Sprzątanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, a więc urzędów, szkół, biurowców, czyli wszelkich dużych powierzchni wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, by jak najszybciej usunąć z nich brud i zapewnić możliwość ich użytkowania. Profesjonalne środki czystości nie wystarczą, jeśli nie będzie odpowiednich narzędzi do usuwania wody pozostałej po sprzątaniu. Doskonale do tego nadają się różnego rodzaju ściągaczki, które są dostępne w naszym sklepie.

Ściągaczki do zbierania nadmiaru wody 

Mycie podłóg o dużej powierzchni nie jest zadaniem łatwym. Nie wszystkie zabrudzenia da się usunąć lekko wilgotnym mopem, nawet mimo użycia odpowiednich środków czystości. Niektóre rodzaje zabrudzeń wymagają dużo większej ilości wody, bo bez tego ich usunięcie będzie niemożliwe. Po takim myciu konieczne jest usunięcie wody z podłóg, dzięki czemu powierzchnia szybciej wysycha i można po niej bezpiecznie chodzić. 

Ściągaczka do wody idealnie nadaje się nie tylko do sprzątania z użyciem środków czystości, ale również do zbierania wody i brudu z szatni basenowej czy z wejścia do sklepu w czasie deszczu lub opadów śniegu. Dzięki ściągaczce nadmiar wody zostaje usunięty z podłóg, co ułatwia utrzymanie ich w czystości i suchości.

Właściwości ściągaczek sprawiają, że znajdują one szerokie zastosowanie podczas sprzątania w obiektach użyteczności publicznej, szczególnie w obiektach sportowych. Bardzo często takie myjki wykorzystuje się również w halach przemysłowych czy budynkach biurowych, w których utrzymanie czystości i suchości wejścia jest jednym z priorytetów. Można z nich również z powodzeniem korzystać w domu, szczególnie jeśli w łazience jest prysznic typu walk-in. Taka myjka pozwoli usunąć wodę z podłóg, co znacznie ułatwi utrzymanie higieny i bezpieczeństwa.

Ściągaczka do mycia okien

Mycie okien to raczej przykry obowiązek, aniżeli relaksująca przyjemność. Na pewno nie znajduje się ono na liście ulubionych czynności wielu z Was. Istnieją jednak sposoby, które mogą ją ułatwić, a może nawet i uprzyjemnić. Jednym z nich jest inwestycja w profesjonalną ściągaczkę do wody, dzięki której prace porządkowe staną się dziecinnie proste. Szeroki wybór tych urządzeń znajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy radą i pomocą.

Ściągaczka do wody –o czym należy pamiętać przy jej wyborze?

Dzisiejszy rynek oferuje bogaty wybór ściągaczek do wody, a nasz sklep ani na krok nie ustępuje obowiązującym standardom. Znajdziesz u nas różne rodzaje tych urządzeń – zarówno silikonowe ściągaczki do wody, jak i metalowe ściągaczki do wody. Ściągaczki świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach – domowych, biurowych, gospodarczych czy przemysłowych. Ściągaczki przeznaczone są do zbierania nadmiaru wody podczas mycia szyb, zbierania nadmiaru detergentów z płytek, ale z powodzeniem mogą być także wykorzystywane do innych prac pielęgnacyjnych związanych z oczyszczaniem powierzchni płaskich. Przy wyborze zastanów się, czy potrzebna będzie Ci ściągaczka do wody z trzonkiem, czy model bez niego. Te z trzonkiem okażą się niezastąpione zwłaszcza podczas mycia wysokich szyb. Z kolei modele bez świetnie sprawdzą się podczas oczyszczania chociażby samochodowych okien – są do tego celu w pełni wystarczające i nie zajmują dużo miejsca. Ściągaczki można stosować bez obaw na różnych powierzchniach – nie zostawiają one plam ani zarysowań.

Zbieraczka do wody i nie tylko, czyli jak skompletować zestaw do sprzątania

Gdy raz użyjesz ściągaczek do wody, nie będziesz mógł uwierzyć, że do tej pory nie znajdowały się one pośród wyposażenia Twojego gospodarstwa. Czyste szyby i podłogi to jednak nie wszystko – w końcu chcesz, aby w Twoim mieszkaniu zapanował porządek generalny, prawda? Dlatego warto zebrać wszystkie niezbędne przedmioty, które pozwolą Ci osiągnąć taki stan rzeczy. Oczywiście znajdziesz je w sklepie internetowym Rolmarket.pl. Mowa tu chociażby o tak podstawowych przedmiotach jak szczotki i miotły, których nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie. Nie możesz zapomnieć także o szmatkach i gąbkach, które pomogą Ci utrzymać w czystości nie tylko sprzęty domowe, ale także te, których używasz w ogrodzie. Jeśli już o tym mowa, to i on powinien wyglądać idealnie. Do pielęgnacji ogrodu niezbędne będą zwłaszcza wszelkie ręczne narzędzia ogrodnicze– nożyce do trawyręczne nożyce do żywopłotu itd. Wszystkie produkty z naszej oferty cechują się najwyższą jakością i będą służyć Ci przez długie lata, więc nie martw się, że wybrane narzędzia ogrodnicze zaraz się rozpadną, bo dzięki zakupom w Rolmarkecie na pewno tak się nie stanie!

Sprawdź, jakie produkty oferuje nasz sklep i w zależności od potrzeb wybierz odpowiednie ściągaczki do wody dla siebie. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, to skorzystaj z naszych podpowiedzi i wybierz produkty, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb i planów dotyczących usuwania wody. Ściągaczki małe i duże będą Ci z pewnością służyć pomocą, a tak jak każdy produkt w naszym sklepie są one wysokiej jakości i będą spełniać swoje zadanie przez długi czas.

 

      pixel