Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Teleskopowe nożyce do żywopłotu

( ilość produktów: 9 )

Zielony, równo przystrzyżony żywopłot to przepiękna ozdoba każdego ogrodu. Może on być zimozielony, wówczas będzie zdobił nasz ogród przez cały rok, ale może być równie piękny wtedy, gdy jest złożony z krzewów liściastych. Osiągnięcie zamierzonego efektu w postaci zielonej ściany przy ogrodzeniu jest możliwe jednak tylko wtedy, gdy żywopłot będzie odpowiednio wypielęgnowany. Z pomocą przy pielęgnacji przyjdą z pewnością nożyce do żywopłotu, które znajdziesz w tej kategorii.

Nożyce teleskopowe - do żywopłotów małych i dużych

Najlepszym narzędziem, z pomocą którego można równo i ładnie przyciąć żywopłot, są nożyce. Jeśli jednak żywopłot jest dość wysoki, to zwyczajne nożyce do żywopłotu z krótkimi rączkami mogą być zbyt krótkie i do cięcia żywopłotu od góry trzeba używać drabiny. Nie jest to wygodne rozwiązanie, gdyż ciągłe wchodzenie i schodzenie z drabiny może być uciążliwe i przycinanie żywopłotu będzie wymagało dużo czasu i wysiłku. Dużo lepiej w takiej sytuacji sięgnąć po nożyce teleskopowe, z pomocą których będzie można łatwiej dotrzeć do wyższych partii żywopłotu.

Nożyce do żywopłotów teleskopowe dają możliwość regulacji długości trzonków, co pozwala dopasować ich długość do wysokości żywopłotu, który ma zostać przycięty. Dzięki temu można wygodnie zmieniać długość trzonków w zależności od tego, czy cięcie ma być wykonane w dolnej części krzewów czy na jego szczycie.

Noźyce do źywopłotu - poręczne narzędzie ogrodnicze

Nożyce do zywopłotu to bez wątpienia narzędzia wielofunkcyjne, z pomocą których można nie tylko przyciąć żywopłot, ale również inne krzewy ozdobne. Doskonale sprawdzają się podczas przycinania krzewów ozdobnych, takich jak bukszpan czy iglaki różnego rodzaju, które chcemy uformować w wybrany przez siebie sposób. Nożyce do żywopłotu pozwolą wykonać precyzyjne cięcie, często dużo bardziej dokładne niż takie, które można wykonać stosując nozyce elektryczne do żywopłotu. Niektórzy uważają, że te dwa narzędzia się uzupełniają, bo z pomocą narzędzi elektrycznych można wykonać duże cięcie, a następnie można użyć nożyc ręcznych z teleskopowymi rączkami, które pozwolą dokończyć cięcia.

Zapraszamy do przejrzenia tej kategorii nożyc, w której, jak zwykle w sklepie Rolmarket, znajdziesz narzędzia ogrodnicze doskonałej jakości. Dzięki nim wykonasz zaplanowane cięcie żywopłotu szybko i precyzyjnie, a następnie będziesz mógł podziwiać z radością swoje dzieło i cieszyć się zieloną ścianą w swoim ogrodzie.

 

      pixel