Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nożyce do żywopłotu Fiskars

( ilość produktów: 2 )

Równo przystrzyżony żywopłot to świetna ozdoba domu i jego otoczenia. Cieszy on nie tylko oczy, ale również pozwala zatrzymać niektóre pyły i zanieczyszczenia, co ma szczególne znaczenie, jeśli posesja jest położona przy ruchliwej ulicy. Uzyskanie takiego efektu wymaga jednak sporo pracy oraz odpowiednich narzędzi. Z pewnością pomocne w tym będą nożyce do żywopłotów, które znajdziesz w tej kategorii.

Nożyce do żywopłotu Fiskars - wysoka jakość i ergonomia

Nożyce do żywopłotu marki Fiskars, podobnie jak inne produkty tej marki, to narzędzia ogrodnicze bardzo wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje nie tylko jakość wykonania, ale przede wszystkim projekt, który uwzględnia wszystkie czynniki wpływające na ergonomię użytkowania. Ostrza ułożone pod odpowiednim kątem, odpowiednio wyprofilowane rączki z okładzinami, które gwarantują pewny chwyt podczas cięcia. Dzięki tym wszystkim elementom nożyce do żywopłotu Fiskars pozwalają wykonać precyzyjne cięcie, a to z kolei pozwala nadać przycinanym roślinom wybrany kształt.

Fiskars - nożyce gwarantujące wygodne cięcie żywopłotu 

Wybierając nożyce do żywopłotu warto zwrócić uwagę na długość ostrzy, kąt otwarcia nożyc oraz długość trzonków. Wybór zależy od tego, jakie rośliny mają być przycinane. Jeśli żywopłot jest złożony z tuj czy innych iglaków, to ich gałązki są dość wiotkie i cienkie, więc nie potrzebna jest duża siła cięcia. Jeśli jednak mamy żywopłot z krzewów liściastych np. z ligustru czy grabu, to przy starszych krzewach może być konieczna większa siła, gdyż trzeba będzie obcinać nie tylko cienkie gałęzie, ale również grubsze, bardziej zdrewniałe pędy. Oznacza to, że w tym wypadku lepsze będą nożyce mające większą siłę cięcia i grubsze ostrze.

Warto zwrócić również uwagę na rodzaj ostrza. Nożyce do żywopłotu Fiskars mają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich skuteczną pracę przez bardzo długi czas. Dzięki ich precyzji można bez przeszkód obciąć gałęzie, które rosną nie tam, gdzie powinny i w ten sposób zadbać o schludny wygląd naszego ogrodu.

Przejrzyj nożyce do żywopłotu, które są dostępne w tej kategorii i wybierz narzędzia marki Fiskars. Nożyce tego producenta to prawdziwy mercedes wśród narzędzi, dlatego nożyce do żywopłotu tej marki to najlepszy wybór. Wybierz jeden z dostępnych produktów i zamów je, a następnie wypróbuj je i przekonaj się, że to był dobry zakup.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel