Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory do gałęzi

( ilość produktów: 32 )

Masz ogród koło domu i chcesz zadbać o niego jak najlepiej? Marzysz o wypoczynku w pięknym otoczeniu i każdą wolną chwilę spędzasz na pielęgnowaniu roślin w Twoim ogrodzie? Przejrzyj sekatory do gałęzi dostępne w naszym sklepie, dzięki którym cięcie gałęzi będzie łatwiejsze i efektywniejsze.

Sekatory do gałęzi - wiele różnych modeli

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego sekatora wcale nie jest łatwy. Możesz wybierać sekatory ręczne, nożycowe, teleskopowe czy sekatory na wysięgniku. Różnią się one od siebie nie tylko rozmiarem, ale również konstrukcją i zastosowaniem. Najmniejsze sekatory ręczne doskonale sprawdzają się do cięcia niezbyt grubych gałązek znajdujących się w zasięgu ręki. Z powodzeniem nadają się do obcinania gałęzi krzewów różanych, niewielkich iglaków czy innych krzewów ozdobnych. Dzięki niewielkim rozmiarom można je mieć zawsze pod ręką i sięgnąć po nie, gdy zobaczymy, że jakaś gałązka uschła i trzeba z nią zrobić porządek. Sekator ręczny przydaje się również wtedy, gdy chcemy zrobić bukiet z róż, bzu czy jaśminu.

Mały ręczny sekator nie sprawdzi się jednak wtedy, gdy mamy do wycięcia gałęzie o nieco większej średnicy. Do ich wycięcia lepiej wykorzystać nożyce do gałęzi, które mają dłuższe trzonki i obsługuje się je dwoma rękami. Taki chwyt znacznie zwiększa siłę cięcia i sprawia, że z pomocą takiego narzędzia można uciąć gałęzie o średnicy nawet ok. 40mm.

W naszym sklepie znajdziesz również sekator teleskopowy, który nie tylko świetnie się sprawdza podczas wycinania grubszych gałęzi, ale także pozwala ciąć te rosnące nieco wyżej. Teleskopowe rączki pozwalają znacznie zwiększyć zasięg sekatora i dzięki temu można je stosować do cięcia gałęzi położonych wysoko.

Wybierz sekator dla siebie

Jak widzisz w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli sekatorów, które doskonale się sprawdzają podczas przeróżnych prac ogrodniczych. Przejrzyj dostępne produkty i zastanów się, które z nich najbardziej przydadzą się podczas pielęgnacji roślin w Twoim ogrodzie. Wśród dostępnych produktów są produkty znanych marek, takich jak Gardena czy Fiskars. Sekator tego producenta to gwarancja jakości, zarówno pod względem zastosowanych materiałów, jak i ergonomii podczas użytkowania. Wybierz nożyce ogrodowe i sekator dla siebie i zamów je już teraz, a następnie przekonaj się, że dobre narzędzia znacznie ułatwiają wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

pixel