Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory do żywopłotu

( ilość produktów: 1 )

Zieleń w otoczeniu wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Nic zatem dziwnego, że nie tak trudno znaleźć ogród, w którym sadzi się żywopłoty. Pozwalają one stworzyć przyjemną enklawę i ochronić się przed wzrokiem ciekawskich. Ładny żywopłot wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji, a zwłaszcza odpowiedniego przycinania. Do tego celu najlepiej wykorzystać nożyce do żywopłotu. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli nożyc, więc zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nożyce do żywopłotów - wiele różnych modeli

Wybierając nożyce do żywopłotu musisz zastanowić się, jakie parametry będą miały dla Ciebie największe znaczenie. Nasz sklep oferuje narzędzia, które różnią się pomiędzy sobą długością ostrzy, kątem ich ustawienia oraz długością trzonków. Wybór zależy w dużej mierze od tego, z jakich roślin złożony jest żywopłot, który ma być przycinany oraz jakiej jest on wielkości.

W naszym sklepie znajdziesz nożyce do żywopłotu ogrodowe z długimi ostrzami, z pomocą których utniesz wiele pędów jednocześnie. Dzięki temu będziesz mógł łatwiej zapanować nad wycinanym kształtem, nadając mu odpowiednią płaszczyznę w trakcie przycinania. Ładnie przycięty żywopłot powinien być bowiem równy, bo wtedy prezentuje się najlepiej.

Dostępne w naszym sklepie modele nożyc różnią się od siebie również rodzajem trzonków. Są one wykonane z trwałych materiałów, a dodatkowo pokryte powłoką gwarantującą pewny chwyt. W zależności od osobistych preferencji możesz zdecydować się na narzędzie z rączkami gumowanymi i profilowanymi, lub prostymi z cienką warstwą ułatwiającą chwytanie.

Nożyce do źywopłotu - niezbędne narzędzie ogrodowe

Nożyce do żywopłotu to narzędzia ogrodowe potrzebne w każdym ogrodzie, w którym jest chociaż niewielki fragment żywopłotu. Przydają się także wtedy, gdy masz nożyce elektryczne do żywopłotu, z pomocą których wykonujesz główne cięcie w sezonie. Elektryczne nożyce nie mają jednak takiej precyzji jak narzędzia ręczne, dlatego szukając produktów, które pomogą Ci jak najlepiej zadbać o Twój ogród, wybierz również jeden z modeli nożyc. Z ich pomocą wygodnie i szybko obetniesz żywopłot w tych miejscach, w których stał się zbyt wybujały.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nożyc, które oferuje nasz sklep Rolmarket.pl. Wybór jest bardzo szeroki, a produkty znanych marek, takich jak Fiskars czy Greenmill gwarantują, że te narzędzia ogrodowe będą służyć efektywnie przez długi czas.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel