Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory Fiskars

( ilość produktów: 5 )

Przycinanie gałęzi drzew, krzewów, pnączy i innych roślin ogrodowych to jedna z podstawowych czynności pielęgnacyjnych, których wykonanie wpływa na to, jak będzie wyglądał ogród. Odpowiednie przycinanie wymaga nie tylko właściwej wiedzy, na temat tego kiedy i jak przycinać gałęzie, ale również narzędzi, dzięki którym wykonanie tego zadania będzie możliwe. Do tego celu najlepiej wykorzystać sekatory, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Fiskars - sekator do zadań specjalnych

Narzędzia ogrodnicze Fiskars są od lat cenione przez ogrodników, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Są świetnie zaprojektowane, dzięki czemu nie trzeba używać wiele siły, żeby osiągnąć zamierzone efekty. Są również bardzo dobrze wykonane, z użyciem materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata. Z ich pomocą można ciąć gałęzie o różnych rozmiarach, zarówno na małych krzaczkach, jak i na większych drzewach. W rodzinie sekatorów tej marki można znaleźć bowiem bardzo wiele różnych modeli, które różnią się od siebie przeznaczeniem.

W naszym sklepie znajdziesz sekatory w wielu różnych odmianach. Do cięcia małych gałązek przyda się sekator ręczny. Do obcinania grubszych gałęzi lepiej sprawdzi się sekator nożycowy, z dłuższymi trzonkami. Do obcinania konarów położonych nieco wyżej możesz wykorzystać sekator na wysięgniku lub sekator teleskopowy. Na uwagę zasługuje również sekator kowadełkowy, z którego pomocą wygodnie obetniesz suche i twarde gałęzie.

Sekator i nożyce Fiskars - wybierz model dla siebie

Jak widzisz narzędzia znajdujące się w tej kategorii mają szereg zastosowań i trudno jednoznacznie wskazać, który sekator jest najlepszy. Wybierając narzędzia dla siebie trzeba zastanowić się, do czego będą one używane. Jeśli ogród jest pełen wyłącznie roślin niskopiennych, krzewów róż czy inne małych krzaków, to z pewnością wystarczy sekator ręczny. Jeśli jednak w ogrodzie znajdują się również krzewy większych rozmiarów, które mają grubsze i twardsze gałęzie, to lepiej sięgnąć po model nożycowy, z pomocą którego będzie można wygodnie wykonać cięcie grubszych konarów. Osoby mające ogród pełen pnący czy drzew, chętniej sięgną po model sekatora z wysięgnikiem, który szybko i bez drabiny pomoże im powycinać gałęzie w wyższych partiach.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sekatorów i nożyc znajdujących się w tej kategorii. Wybór jest tak szeroki, że z pewnością znajdziesz wśród nich produkty, dzięki którym dobrze zadbasz o swój ogród. Wybierz narzędzia dla siebie i zamów je już teraz. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel