Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory Greenmil

( ilość produktów: 12 )

Wiele osób marzy o pięknym ogrodzie koło domu. Realizacja tego marzenia nie jest jednak łatwa, gdyż wymaga ona dużo czasu, wiedzy i pracy spędzonej na przeróżnych pracach pielęgnacyjnych. Wiedza i czas to jednak nie wszystko, bo równie ważne są stosowane podczas prac ogrodniczych narzędzia. W tej kategorii znajdziesz sekatory Greenmill, które pomogą Ci jak najlepiej zadbać o Twój ogród.

Sekator ogrodniczy Greenmill - niezbędne narzędzie podczas prac ogrodowych

Profesjonalny sekator ogrodowy to narzędzie, które wspiera wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Z jego pomocą można przeprowadzić cięcie drzew i krzewów, które pozwoli pozbyć się uschniętych gałęzi oraz uformować koronę krzewów i drzew zgodnie z naszym pomysłem. Podczas wykonywania przycinania warto korzystać z narzędzi dopasowanych do grubości gałęzi i ich położenia.

Do wycinania cienkich gałązek położonych w zasięgu ręki najlepiej sprawdzi się sekator ręczny, który jest najbardziej poręczny i wygodnie można nim manewrować. Z jego pomocą można wyciąć gałęzie o średnicy do 15mm. Przy wycinaniu grubszych gałęzi lepiej sprawdzi się sekator nożycowy. Obsługuje się go dwoma rękami, a dzięki dłuższym trzonkom i większej sile nacisku średnica cięcia gałęzi jest dużo większa. Dzięki temu można z powodzeniem ciąć grubsze gałęzie, których nie dałoby się wyciąć z pomocą sekatora ręcznego. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej gwarantuje idealnie gładkie cięcie, które potem ładnie się goi.

Mając do obcięcia gałęzie położone wyżej, poza zasięgiem sekatora nożycowego, warto rozważyć wykorzystanie sekatora na wysięgniku. Dzięki długiemu trzonkowi, często z regulacją teleskopową, można dopasować długość trzonka do wysokości, na której mają być wykonane cięcia. Pozwala to wykonać cięcia na dość dużej wysokości bez konieczności używania drabiny, co znacznie przyspiesza i ułatwia wykonanie prac pielęgnacyjnych.

Sekator - wybierz najlepszy dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket znajdziesz sekatory w wielu różnych odmianach. Zastanów się, jakie prace chcesz wykonać w swoim ogrodzie, jakie rośliny planujesz przycinać i na jakiej wysokości znajdują się gałęzie przeznaczone do wycięcia. Dzięki temu będziesz mógł dopasować sekator do Twoich potrzeb, a to zagwarantuje Ci skuteczność działania podczas wykonywania prac ogrodowych. Wszystkie dostępne narzędzia mają ostrze ze stali, co oznacza, że będą ciąć szybko i efektywnie. Wybierz model najlepszy dla Ciebie!

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel