Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory kowadełkowe

( ilość produktów: 2 )

Dobre narzędzia ogrodnicze to podstawa, jeśli chcemy zadbać o swój przydomowy ogród. W pracach przydadzą się łopaty, szpadle, nawozy oraz przeróżne narzędzia do cięcia, z pomocą których będzie można pozbyć się uschniętych gałęzi i uformować krzewy w wybrany sposób. W trakcie tych prac z pewnością przyda się dobry sekator ogrodnika, który pomoże efektywnie cięcie konarów. Zobacz sekator kowadełkowy, który świetnie się sprawdzi przy wykonywaniu takich prac oraz znacznie ułatwi ich wykonanie.

Sekator kowadełkowy - sekator do grubych gałęzi

Sekator kowadełkowy to sekator, który różni się od sekatora nożycowego budową. Elementem tnącym jest jedno ostrze, a nie dwa ostrza, jak w przypadku sekatora nożycowego. Ostrze to tnie dociskając ucinaną gałąź do stałego elementu, wykonanego z grubego i trwałego materiału. Dzięki temu z jego pomocą można bez większego wysiłku ciąć grubsze i twardsze gałęzie, których ucięcie z pomocą sekatora nożycowego byłoby bardzo trudne i wymagałoby dużo więcej siły. 

Pozostałe elementy tego sekatora są niemal takie same, w jakie wyposażony jest sekator nożycowy. Mamy tu zatem ostrze ze stali nierdzewnej wysokiej jakości oraz wygodny uchwyt, który pokryty jest powłoką zapobiegającą wyślizgiwaniu się sekatora z ręki. Dzięki takiej konstrukcji z pomocą tego narzędzia można szybko i skutecznie wykonać zabiegi pielęgnacyjne w ogrodzie.

Sekator kowadełkowy Fiskars - najlepszy w swojej klasie

Wśród sekatorów, które są dostępne w naszym sklepie Rolmarket.pl na szczególną uwagę zasługują sekatory Fiskars. To narzędzie wyposażone w mechanizm pozwalający zwiększyć siłę cięcia do 3,5 razy w porównaniu z tradycyjnym sekatorem. Z jego pomocą można obciąć gałęzie o grubości nawet do 26mm, co oznacza, że sekator Fiskars kowadełkowy jest narzędziem o znacznie większej sile cięcia niż zwyczajne nożyce do gałęzi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sekatorów kowadełkowych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich narzędzia, z pomocą których wykonywanie prac pielęgnacyjnych w Twoim ogrodzie będzie jeszcze łatwiejsze. Polecamy wybrać produkty najlepiej dopasowane do rodzaju prac ogrodowych, które planujesz wykonać. Zamów wybrane narzędzia już dziś i przekonaj się sam, że dużo mniej pracy wymaga cięcie z użyciem sekatora kowadełkowego. Jeśli więc masz w ogrodzie dużo drzew i krzewów o grubych gałęziach, to narzędzie to będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel