Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory nożycowe

( ilość produktów: 8 )

Pięknie kwitnące kwiaty, krzewy ozdobne, trawnik i miejsce do wypoczynku, to częste marzenie u osób, które mają choć niewielki kawałek przydomowego ogrodu. Realizacja tego marzenia wymaga jednak sporo wiedzy, czasu oraz odpowiednich narzędzi. O wiedzę i czas musisz zadbać samodzielnie, ale możemy przyjść z pomocą przy kompletowaniu narzędzi ogrodniczych. Z pewnością przy pracach związanych z pielęgnacją ogrodu przydadzą Ci się różne narzędzia, w tym sekatory nożycowe, które znajdziesz w tej kategorii.

Sekator ogrodnika - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli sekatorów, z pomocą których będziesz mógł wykonać cięcia gałęzi. Polecamy sekatory nożycowe, z pomocą których bez problemu wytniesz grube gałęzie. Długie trzonki pozwolą Ci dostać do gałęzi położonych dość wysoko, a dwuręczny chwyt zwiększy dźwignię. To idealny sekator do grubych gałęzi, który przyda się w każdym ogrodzie.

Przeglądają ofertę narzędzi zwróć uwagę również na rodzaj ostrzy. Sekator kowadełkowy ma jedno ostrze, które tnie opierając się o grubszy i twardy element. Natomiast w przypadku sekatora nożycowego mamy do czynienia z dwoma ostrzami, których mechanizm cięcia działa jak w zwyczajnych nożycach. Mają one mniejszą siłę cięcia, dlatego lepiej się nadają do przycinania cieńszych pędów.

Najlepsze sekatory - wybierz model dla siebie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sekatorów dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas model sekatora, który przyda Ci się podczas prac przy cięciu drzew i krzewów w Twoim ogrodzie. Zwróć uwagę na produkty marki Fiskars. Sekator tego producenta jest nie tylko wykonany z materiałów najwyższej jakości, ale również zaprojektowany z troską o najdrobniejsze szczegóły, znacząco poprawiające ergonomię jego użytkowania. Cięcie z jego pomocą będzie łatwiejsze i mniej wymagające, bo siła wkładana w jego zaciskanie wzrasta kilkukrotnie, dzięki jego odpowiedniej konstrukcji.

W naszym sklepie są dostępne narzędzia wykorzystujące mechanizm nożycowy różnej wielkości, co pozwala dopasować wybór do potrzeb. Niektóre z nich mają dodatkowo uchwyty teleskopowe, dzięki czemu można z ich pomocą ciąć gałęzie na dużej wysokości, bez konieczności wykorzystywania drabiny. Dzięki temu z ich pomocą można szybko i efektywnie wykonać prace pielęgnacyjne w ogrodzie, a potem cieszyć się jego pięknym wyglądem. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel