Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sekatory teleskopowe

( ilość produktów: 5 )

Szukasz narzędzi, z pomocą których będziesz mógł wyciąć gałęzie położone poza zasięgiem rąk? Nie lubisz pracować na drabinie lub chcesz wycinać gałęzie w miejscach, w których jej bezpieczne ustawienie jest trudne? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - wypróbuj sekator teleskopowy i przekonaj się, że Twój ogród może zmienić swoje oblicze, a prace pielęgnacyjne przy wycinaniu gałązek czy grubszych konarów mogą być naprawdę przyjemne.

Sekator na wysięgniku - idealne rozwiązanie do Twojego ogrodu

Sekatory na wysięgniku są chętnie kupowane do ogrodów, w których jest wiele wysokich krzewów, pnączy i drzew. Dzięki nim znacznie łatwiej można wykonać cięcie konarów, które znajdują się poza zasięgiem rąk, bez konieczności wyciągania drabiny. Widząc gałąź, która wymaga przycięcia, wystarczy wyjąć ze składziku z narzędziami sekator do gałęzi z wysięgnikiem i przeprowadzić szybkie cięcie.

W naszym sklepie znajdziesz sekatory na wysięgniku, które służą do cięcia gałązek o niedużej średnicy, jak również nożyce do gałęzi na wysięgniku, które poradzą sobie z nieco grubszymi gałęziami. Na szczególną uwagę zasługuje sekator teleskopowy Fiskars, który, jak wszystkie narzędzia tej marki, zaprojektowany jest z troską o wszystkie najmniejsze szczegóły. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów: odpowiednia stal, z której wykonane jest ostrze oraz tworzywo, z którego zostały zrobione uchwyty. Warto zwrócić również uwagę na ergonomię będącą jednym ze znaków charakterystycznych odróżniających narzędzia Fiskars od produktów innych marek. Wybierając te narzędzia można mieć pewność, że wykonywanie prac ogrodniczych z ich użyciem będzie wygodne i szybkie.

Wybierz sekator z wysięgnikiem dla siebie

Wybierając narzędzia na wysięgniku zwróć uwagę przede wszystkim na ich zasięg, który będzie kluczowy dla wygody i efektywności ich użytkowania. Sprawdź również, jaka jest maksymalna średnica konarów, które można ciąć z ich użyciem. Dzięki tym dwóm parametrom dobrze dopasujesz wybrany sprzęt do swoich potrzeb i będziesz mógł w pełni wykorzystywać wszystkie jego funkcjonalności. Po dokonaniu wstępnej selekcji przyjrzyj się jakości wykonania, bo warto wybierać dobre narzędzia, które będą efektywnie służyć przez wiele sezonów. Wybierz narzędzia najlepsze dla siebie, a potem złóż zamówienie i przekonaj się, że wykonywanie prac pielęgnacyjnych w ogrodzie może być naprawdę przyjemne.

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel