Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siekiery Jobi

( ilość produktów: 5 )

Siekiery to narzędzia o bardzo szerokim zastosowaniu. Z ich pomocą można ociosać konar, porąbać drewno do kominka czy wyciąć krzewy i drzewa w ogrodzie. Nic zatem dziwnego, że dobra siekiera powinna się znaleźć w podstawowym zestawie narzędzi w każdym domu z ogrodem, sadzie czy gospodarstwie rolnym. W naszym sklepie znajdziesz siekiery Jobi w wielu różnych rozmiarach, więc przyjrzyj się szczegółowo przygotowanej ofercie i wybierz siekierę dla siebie.

Siekiery Jobi - różne modele i rozmiary

Dostępne w naszym sklepie siekiery różnią się od siebie wielkością ostrza oraz trzonka. Różnią się również przeznaczeniem, które powinieneś dopasować do rodzaju prac, jakie będziesz wykonywać z ich użyciem. Do rąbania drewna na opał najlepiej sprawdzi się siekiera rozłupująca. Z jej pomocą wygodnie rozłupiesz drewno na mniejsze kawałki, które zmieszczą się do pieca lub kominka. Jeśli jednak siekiera ma służyć nie tylko do rąbania drewna na opał, ale również do innych prac ciesielskich, to być może lepsza będzie siekiera uniwersalna. Z jej pomocą wykonasz wygodnie wszystkie prace wymagające użycia siekiery, niezależnie od tego, na czym będą one polegać.

Wybierając siekierę dopasowaną do Twoich potrzeb zwróć uwagę nie tylko na jej przeznaczenie, ale również długość i rodzaj trzonka. Siekiery Jobi mają trzonek z włókna szklanego, który gwarantuje pewny chwyt i odpowiednie wyważenie siekiery. W zależności od wybranego modelu ma od długość odpowiednio dobraną do wielkości ostrza, co pozwala efektywnie rąbać drewno bez ryzyka, że siekiera wypadnie podczas pracy. 

Siekiery Jobi - pojedynczo i w zestawach

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz siekiery sprzedawane pojedynczo lub w zestawach. Dzięki temu możesz zdecydować, czy wybrać jedną siekierę i używać jej do wszystkich prac, czy też sięgnąć po zestaw siekier, w którym znajdziesz kilka modeli o różnej wielkości. Znajdzie się wśród nich siekiera rozłupująca wraz z klinem oraz inne siekiery gospodarcze, które różnią się wielkością ostrza i długością trzonka. Łączy je solidne wykonanie, trwałe ostrze odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz trzonek z włókna szklanego, gwarantujący wygodne użytkowanie. Jeśli jednak siekiera jest u Ciebie używana bardzo rzadko, to wybierz jeden model, najlepiej uniwersalny, bo sprawdzi się on podczas prac o różnym charakterze. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siekier dostępnych w tej kategorii. Wybierz model dla siebie, a następnie złóż zamówienie, by jak najszybciej wypróbować wybrane narzędzie w praktyce.

 

Siekiery - zobacz również:

      pixel