Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Łopaty Fiskars

( ilość produktów: 5 )

Sadzenie krzewów, cebul kwiatowych, przygotowanie rabat na rośliny ozdobne czy pod warzywa wymaga nie tylko wiele czasu i wiedzy, jak robić to poprawnie, ale również odpowiedniego sprzętu. O czas i wiedzę musisz zadbać we własnym zakresie, ale wszelkie narzędzia, które pomogą Ci podczas tych prac ogrodniczych znajdziesz w naszym sklepie. Zobacz, jakie łopaty Fiskars przygotowaliśmy dla Ciebie.

Łopaty i szpadle Fiskars - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz łopaty w bardzo różnych rodzajach, dzięki czemu możesz dobrać ich rodzaj do rodzaju prac, które będą wykonywane z ich użyciem. Do przekopania grządki przyda Ci się sztychówka lub szpadel Fiskars, z pomocą których będziesz mógł przerzucić nawet duże grudy ziemi. Są one wykonane ze stali nierdzewnej o dużej wytrzymałości, a seria Solid odznacza się wyjątkowymi parametrami, gdyż jest ona wykonana ze stali hartowanej.

Do mniejszych prac ogrodowych, które nie wymagają aż takich dużych łopat, przydadzą Ci się małe łopatki. Z ich pomocą szybko i wygodnie wykopiesz niewielki dołek pod cebule czy kłącza sadzonych kwiatów. Pomogą one również usunąć niechciane chwasty czy wytyczyć miejsca pod wysiew nasion kwiatowych.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie narzędzia Fiskars są wykonane z ogromną dbałością o wszelkie szczegóły. Mają nie tylko wytrzymałą głowicę, ale również odpowiednio wyprofilowany trzonek, dzięki któremu wykonywanie prac ogrodniczych jest wygodne, mniej obciąża kręgosłup i zmniejsza napięcie mięśniowe. Trzonki wykonane są z materiałów wykorzystujących włókno szklane, co gwarantuje ich wytrzymałość. Jednocześnie są one lekkie, co gwarantuje łatwość manewrowania podczas wszelkich prac ogrodniczych wykorzystujących szpadle Fiskars.

Jaki szpadel wybrać?

Przeglądając dostępną w naszym sklepie ofertę szpadli z pewnością zauważysz, że dostępne u nas produkty różnią się pomiędzy sobą nie tylko rozmiarem, ale i kształtem. Duży szpadel może mieć głowicę prostą lub szpiczastą, a wybór odpowiedniego modelu zależy od tego, do jakich prac planujesz wykorzystywanie tych narzędzi. Szpadle zaostrzone lepiej się sprawdzają podczas kopania w twardej ziemi, natomiast nie każdy lub korzystać ze szpadli w tym kształcie. Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz również widły, które mogą przydać się podczas delikatnego spulchniania ziemi w ogrodzie. Zestaw szpadel + widły jest zatem dobrym rozwiązaniem, gdy chcesz mieć kompletny zestaw narzędzi, które przydadzą się w Twoim ogródku.

 

      pixel